00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Сповивальні столи

Тип товару
Килимки(2)Комоди(1)Матрац для сповивання(8)Пеленальні матраци(7)Пеленальні столики(1)Пристрої для сповивання(22)Сповиватор(10)
Властивості товару
Для комода(19)На м'якій основі(8)На твердій основі(12)
Розмір матрацика
70х50(15)71х50(4)80х50(4)
Ціна, грн
Знайдено 53 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 53 товарів

Пеленатор 600, бук - Верес
Пеленатор 600, бук - Верес
690 грн
Пеленатор 600, бук - Верес

Сповивальний столик – це загальна назва окремих аксесуарів або меблів, які використовується в процесі догляду за малечею. Він успішно справляється з різними завданнями й створює комфортні умови для:

  • переодягання та перших рухливих ігор;
  • заміни підгузка;
  • виконання гімнастики чи масажу;
  • різних додаткових процедур, які необхідні після купання (наприклад, обробка шкіри).

Сповивальні столи: основні варіанти та їхні особливості

Усі пропоновані моделі діляться на дві основні групи. Мобільні варіанти можна легко скласти, а також переміщати всередині приміщення. Стаціонарні встановлюються в кімнаті малюка. Пропозиції з першої групи дуже зручні для малогабаритних квартир, а складені моделі можна брати з собою в подорожі. Стаціонарні приналежності відрізняються високою сталістю. Це може бути окремий варіант або частина комода чи дитячого ліжечка.

Мобільний складаний виріб по конструкції трохи нагадує прасувальну дошку. Для виготовлення використовується переважно алюміній. Зверху металевого каркаса встановлюється дошка, а під нею часто знаходяться 1-2 полички. Конструкція у вигляді етажерки не складається, але вона доповнена роликами зі спеціальними фіксаторами. Виготовляється з пластику, а також може використовуватися дерево або метал. 

Пропонуються й моделі, які кріпляться до стіни. Це компактні сповивальні столи, які в складеному вигляді нагадують невеликий ящик. Розкладається така конструкція дуже швидко, за допомогою однієї руки. Під час використання дошка розташовується перпендикулярно до стіни, а вертикально розміщені декілька поличок чи кишень. Але вони не місткі, тому розмістити на них пачку підгузків навряд чи вдасться. Судячи з відгуків, більшість батьків не готові свердлити в стіні отвори для установлення такого аксесуара, тому ця модель частіше зустрічається в громадських місцях, ніж вдома. При підборі виробу важливо враховувати на яку максимальну вагу він розрахований, а під час застосування на нього не можна навіть злегка спиратися.

Найпростіший сповивальний столик – це дошка з захисними бортиками, що виготовляється з деревини або ДСП. Саме другий варіант приваблює доступною ціною, але при його виробництві застосовуються не тільки деревна стружка та тирса, але і токсична фенолформальдегідна смола. Для виготовлення дитячих меблів використовується ДСП класу Е1. Цей матеріал безпечний і дозволений для приміщень, де постійно перебувають люди. Важливим аргументом на користь столика з ДСП є інформація, що товар виготовлений відповідно до норм, прийнятих в ЄС.

Перед тим, як купити вподобаний варіант, враховуємо такі аспекти:

  • більшість моделей застосовуються з народження до досягнення однорічного віку;
  • занадто складний дизайн ускладнює очищення;
  • в комплект може входити ванночка або ортопедичний матрац;
  • на першому місці має стояти не привабливе оформлення, а високий рівень безпеки та комфорту;
  • конструкція повинна бути дуже стійкою, а моделі на коліщатках доповнюються функцією блокування.

Замовити сповивальний столик зі швидким доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.