00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Посуд

Тип товару

Об`єм

Стать

Ціна, грн

Знайдено 2279 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 2279 товарів

Дитячий посуд – це досить велика група товарів. Вибір моделі залежить від віку та особливостей харчування. Спочатку необхідна пляшечка зі смочком, а потім напувальник і кухоль з двома ручками. Надалі застосовується стандартний набір – тарілка, чашка, ложка, виделка (невелика за розміром, з закругленими зубами).

Дитячий посуд: критерії вибору

Одним з найважливіших факторів є безпека. Не можна використовувати моделі з алюмінію чи меламіну, які в певних умовах стають токсичними. Важливими перевагами є невелика вага виробу, достатній рівень міцності, ретельна обробка поверхонь, дизайн.

Особливе значення має оформлення. Оригінальний дизайн заохочує з'їсти всю порцію. Наприклад, на дні глибокої тарілки розміщені зображення казкових персонажів, героїв мультфільмів або різних тваринок. Для того, щоб їх побачити малюкові потрібно з'їсти весь суп до останньої ложки. Зображення повинні бути позитивними, зрозумілими та відповідати віку дитини. Іноді на тарілках зображуються квіткові чи рослинні візерунки, національні орнаменти, а також пізнавальна інформація (однакові фрази декількома мовами, літери, цифри, приклади з таблиці множення). Головне, щоб малюк із задоволенням користувався таким посудом. Зображення анімаційних монстрів чи казкових чудовиськ можуть налякати. Перш ніж купити такий варіант, варто задуматися над тим, чи готова малеча до сприйняття подібних сюжетів.

Основні матеріали для виготовлення та їхні особливості

Властивості та ціна дитячого посуду залежать від того, з якого матеріалу він виготовлений. Консультанти сайту panama.ua підготували короткий огляд основних пропозицій:

  • Фарфор. Екологічний, відрізняється високим рівнем безпеки, естетичною привабливістю. Окремі варіанти навіть мають високу термостійкість, що дозволяє використовувати їх для нагрівання їжі в мікрохвильових печах. Гарячі страви в таких тарілках повільно остигають. Але вони не рекомендуються для малечі віком до 3-х років. Порцеляна не стійка до механічних пошкоджень.
  • Кераміка. Рекомендації щодо застосування такі ж, як для фарфору. Хоча керамічні варіанти відрізняються більшою міцністю, але на них часто з'являються невеликі тріщини, вибоїни, подряпини. 
  • Міцне скло. Вироби з такого матеріалу досить складно розбити. Батьки у своїх відгуках відзначають, що така модель проста в догляді, довго зберігає їжу гарячою, стійка до утворення тріщин і відколів.
  • Пластик. Спеціально призначені вироби можна використовувати для малюків віком до 3-х років. Багато батьків застосовують їх при переході на самостійне харчування. Виготовляються з в поліпропілену, полістиролу, полікарбонату. Важливо уважно ознайомитися з призначенням. Деякі тарілки не підходять для гарячих страв.
  • Метал. З цього матеріалу можуть виготовлятися варіанти різної форми та призначення, але для малюків підходять тільки столові прилади. Тарілки, кухлі та інші металеві посудини швидко нагріваються й можна обпектися, навіть злегка доторкнувшись до них.

Замовити дитячий посуд з доставленням по Києву та Україні можна в інтернет-магазині Панама.