00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Підгузки

Тип товару

Розмір підгузка

Серія

Стать

Вага Від

Ціна, грн

Знайдено 995 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 995 товарів

Підгузок – це простий в застосуванні аксесуар, який значно полегшує життя батькам малюка. Першою патент на подібний винахід отримала американка Маріон Донован. У 1946 році вона пошила спеціальний чохол з водонепроникної фіранки, Удосконалена модель була виготовлена ​​з парашутного нейлону й фіксувалася кнопками. Потім Маріон розробила одноразову поглинальну пелюшку, але жодна компанія в США не побажала розпочати її випуск, а новинку назвали безперспективною. Та саме цей варіант став основою для винаходу хіміка Віктора Міллса. Він пропрацював в компанії Procter & Gamble понад 30 років і за відгуками колег володів рідкісною здатністю перетворювати проблемні продукти в бестселери. 

Все почалося з того, що ця фірма купила компанію Charmin Paper Company, тому потрібно було привернути увагу споживачів оригінальною новинкою. У 1961 році перші підгузки з паперу надійшли в торгові мережі штату Іллінойс. На протязі наступних 10 років вони були значно вдосконалені.

Сьогодні цілий ряд виробників пропонують одноразові й багаторазові варіанти. Дорослі, які дотримуються природного батьківства, вибирають вироби з другої групи, а ті хто цінує практичність – з першої. 

Багаторазові підгузки

  • Розмір. Цей показник можна регулювати кнопками або липучками. Але такі вироби можуть нещільно прилягати до тіла, а також мають невисоку еластичність.
  • Швидкість і частота заміни. Для вбирання передбачений змінний вкладиш з натуральних матеріалів (можна прати), але повну відсутність протікань він забезпечити не може. Потрібні часта заміна, а інколи і повне переодягання. Але у дитини виробляється реакція на випорожнення, яка на думку багатьох педіатрів полегшує звикання до горщика. Вироби не призначені для нічного використання й застосування в похідних умовах.
  • Контакт зі шкірою. Добре переносяться чутливими покривами, а також при схильності до алергії і дерматитів.
  • Одноразові памперси
  • Різноманітні пропозиції. Розмір підбирається відповідно до ваги дитини. Ціна виробу залежить від категорії товару. Багато брендів пропонують елітні моделі з підвищеним поглинанням і посиленим захистом від протікань. Серед додаткових опцій відзначимо індикатор заповнення, еластичний поясок на спинці, спеціальні варіанти для хлопчиків і дівчаток, а також підгузки-трусики та призначені для плавання.
  • Використовувані матеріали. На противагу багаторазовим, ці моделі виготовлені з синтетичних матеріалів і мають багатошарову структуру. Спочатку виділення проходять через внутрішній шар, який контактує зі шкірою, потім поліефірне волокно поглинає виділення. Розподільчий прошарок утримує всередині вологу, а зовнішній шар перешкоджає її протіканню на одяг або ліжко. Особливе просочення (екстракти алое, ромашки) – це профілактика появи алергії чи попрілості.
  • Практичність і комфорт. Схема застосування досить проста – швидка заміна, зручне використання. Не має потреби в повному переодяганні й частому пранні.

Замовити одноразові або багаторазові підгузки з доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.