00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Пелюшки

Тип товару

Вид

Тканина

Властивості товару

Розмір пелюшки, см

Ціна, грн

Знайдено 476 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 476 товарів

Довгий час пелюшки були основним одягом новонароджених, а туге сповивання вважалася обов'язковим і навіть корисним. До цього способу вдавалися насамперед, щоб забезпечити безпеку малюка, адже він не мав можливості поворухнутися. Сьогодні педіатри й ортопеди стверджують, що туге обгортання уповільнює природний процес розвитку суглобів (особливо тазостегнового) і кісток. Тому пелюшки використовуються, як підстилка або покривало.

Така продукція представлена ​​у двох категоріях – одноразові й багаторазові. На цій сторінці сайту panama.ua ми розповімо про особливості цих варіантів. У своїх відгуках батьки відзначають, що вони використовують обидві моделі.

Одноразові дитячі пелюшки

  • Різновиди. Непромокальні можуть використовуватися, як альтернатива підгузкам і мають подібну структуру. Паперові вироби знадобляться, коли потрібно застелити якусь поверхню, наприклад, для того, щоб покласти одяг дитини. Такі варіанти ковзають і застосовуються більшою мірою короткочасно, як допоміжна приналежність. Моделі в рулонах мають високу міцність і антибактеріальну дію. Варіанти у вигляді простирадла застосовуються при виконанні різних процедур (масаж, лікувальна гімнастика).
  • Особливості використання. Добре проявили себе в домашніх і похідних умовах. Непромокальні варіанти повинні мати спеціальний нижній шар з поліетилену, який виключає ковзання по поверхні та протікання вологи.
  • Спеціальні можливості. У цю категорію віднесемо підвищену м'якість шару, який контактує зі шкірою, здатність не тільки утримувати й рівномірно розподіляти виділення, але і нейтралізувати їхній неприємний запах.

Багаторазові пелюшки для дітей

  • Пропоновані форми. Бувають квадратні або прямокутні, а також випускаються у вигляді конверта або кокона. Кокон швидко одягається й має різні застібки – блискавка, кнопки, липучки, а в конверті не передбачені елементи для фіксації.
  • Підбір моделі. Основні чинники – сезонність, температурний режим в приміщенні, умови застосування, властивості тканини. Ціна залежить насамперед від матеріалу. Тип волокна впливає на особливості догляду, а також на такі показники, як стійкість до зношування, можливість усадки, рівень вбирання вологи й повітрообміну.
  • Тканини. Найчастіше використовуються бавовняні тканини. Іноді виробники, щоб підвищити еластичність і міцність пелюшок, додають невелику кількість еластану й поліестеру. Але такі волокна є синтетичними і протипоказані новонародженим. Тому обов'язково звертаємо увагу на склад тканини. Властивості різних волокон визначають особливості застосування. Так вироби з фланелі добре зігрівають, вбирають вологу, але не пропускають її назовні, тому часто використовується для обгортання після купання. Для бязі характерна підвищена щільність, вона практично не мнеться й застосовується, як підстилка в коляску. Бамбук має антибактеріальні властивості, не накопичує запахи. Для спекотної погоди краще підійде муслін. Структура цього волокна нагадує марлю, тому він добре пропускає повітря.

Купити одноразові й багаторазові пелюшки зі швидким доставленням по Києву та Україні можна в інтернет-магазині Панама.