00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Вологі серветки

Тип товару
Вологий туалетний папір(1)Вологі серветки(163)Серветки(1)
Призначення
Дитячі(96)Для рук(25)Для тіла(1)Універсальні(37)
Властивості товару
Антибактеріальні(32)Ароматизовані(34)Без ароматизаторів(5)Без запаху(16)Гіпоалергенні(4)З пантенолом(2)З ромашкою(5)Зволоження(2)Зволожувальні(1)
Вік
З народження(5)
Кількість в упаковці, шт.
101-150 штук(14)151-200 штук(5)2-20 штук(2)20-50 штук(11)30-50 штук(1)5-20 штук(39)51-100 штук(57)64 шт.(1)Більше 200 штук(11)Більше 50 штук(7)
Без клапана(65)З клапаном(45)Запасний блок(1)Кишенькові(33)У футлярі(1)
Іспанія(2)Франція(1)Японія(1)
Велика упаковка(37)Змінний блок(1)Маленька упаковка(38)Набори(19)Середня упаковка(54)
Ціна, грн
Знайдено 166 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 166 товарів

Зручні і практичні вологі серветки необхідні і в подорожі, і на вулиці, і вдома, особливо коли в родині є маленька дитина. Необхідність миттєвої гігієни, особливо за умови відсутності води, росте разом з малюком. Постійні пошуки нового, відкриття та експерименти призводять до забрудненості рук. Саме тому зручна упаковка повинна бути під рукою – для безпеки, чистоти та задоволення. На цій сторінці нашого інтернет-магазину Панама на вас чекає великий вибір гіпоалергенних гігієнічних товарів для щоденного догляду.

Вологі серветки: ефективна трансформація

Перші прототипи сучасної продукції з’явилися в середині 70-х років 20 століття. Ідея зацікавила багатьох споживачів, та якість була невисока. Хустинки, просочені антибактеріальним розчином, дуже швидко висихали, а матеріал легко деформувався. Це стимулювало виробників шукати нові методи виробництва, аби задовольнити клієнтів.

Трохи згодом ринок побачив нові продукти – міцні, практичні, безпечні, гіпоалергенні, з різноманітним призначеннями. Тепер важко уявити життя без таких важливих та зручних аксесуарів – судячи з відгуків клієнтів, жоден день не минає без їх використання.

На цій сторінці сайту на вас чекає великий асортимент товарів різних виробників, ароматів, призначення, розмірів та упаковок. Ми полегшимо вам вибір та розкажемо, які саме вологі серветки можна купити:

  • В м'якій упаковці з різною кількістю одиниць – від 15 і більше. Маленькі просто покласти в невелику сумку, а от великі зручно брати в подорож, у лікарню або на дитячий майданчик.
  • Для догляду за новонародженими, в тому числі без ароматизаторів. Користуватися ними можуть також і дорослі, які дуже чутливі до сторонніх ароматів або мають чутливу шкіру.
  • З різноманітними ароматами для щоденної гігієни. Найчастіше джерелом ароматів є натуральні рослинні екстракти. Тому засоби є цілком гіпоалергенними.
  • З антибактеріальним лосьйоном для обробки поверхонь та рук. Більшість препаратів не містять спирту, адже призначені для делікатної обробки дитячої шкіри. Антибактеріальну дію виконують спеціальні антисептичні інгредієнти.

Відомі бренди випускають великі сімейні упаковки, які вміщують кілька наборів вологих серветок. Його ціна вища, однак саме вона дає змогу економити у випадку частого застосування.

Як обрати, аби не прогадати

Для збереження чистоти та ніжності шкіри варто ретельно слідкувати за якістю продукції. Для виготовлення основи використовують безпечний матеріал, який не залишає ворсинок та не подразнює. Склад лосьйонів має бути делікатний, з вмістом натуральних екстрактів та олій, без синтетичних ароматизаторів та агресивних компонентів.

На цій сторінці сайту panama.ua на вас чекають сертифіковані вологі серветки, що пройшли дерматологічний контроль та є цілком безпечними. Ми організуємо швидку доставку по всій Україні, а також Києвом, протягом кількох днів.