00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Візочки для двійні

Тип товару
Для двійні(1)Коляски-тростини(1)Прогулянкові коляски(1)
Вік
З 6 місяців(1)
Колір
Бірюзовий(1)Синій(1)Чорний(1)
Стать
Дітям(1)
Вага коляски
10-15 кг(1)15-20 кг(1)До 7 кг(1)
Чотириколісні(2)
50-60 см(1)Від 70 см(1)
Китай(1)
Пластикові(1)Поліуретанові(1)
Ціна, грн

Перші візочки для двійні побачили світ в середині 19 століття, а незабаром було відкрито першу фабрику з виготовлення цього зручного пристрою. Спочатку вони використовувались лише як місце для лежання, трохи згодом до них пристосували колеса. Не всі могли дозволити собі подібні аксесуари – їх ціна була надто високою. Проте технічний прогрес 20 століття зробив їх доступними всім родинам, яким пощастило народити відразу двох дітей. Сьогодні асортимент дуже великий, і більшість варіантів можна купити на цій сторінці сайту panama.ua.

Візочки для двійні: переваги та недоліки

Попри однакове призначення, зовнішній вигляд таких пристосувань відрізняється від звичайних саме завдяки кількості місць для сидіння або лежання. Тривалі пошуки ідеального вигляду та механізму змусив інженерів зупинитися на трьох основних різновидах. Який з них вибрати, залежить від власних переконань на побажань. Для тих, хто вагається, ми збираємо відгуки інших клієнтів. Вони розкривають суттєві переваги та недоліки в повсякденному житті.

Найбільш розповсюдженими є такі види техніки для двійні:

  • Моделі з паралельним розташуванням місць. Діти розташовані пліч-о-пліч поруч, мають однакові умови та враження під час прогулянки. Довжина такої техніки стандартна, а от ширина набагато більша, тому можливі проблеми з дверними отворами та ліфтами. В складеному виді вони теж досить габаритні і вмішуються не в кожний багажник авто.
  • Трансформери – найуніверсальніші моделі. Їх конфігурацію можна змінювати, розташовуючи сидіння та люльки як паралельно, так і паровозиком, в залежності від вимог ситуацій. При цьому вони досить габаритні завдяки трансформаційному механізму. Ціна трансформерів теж вища за інші види конструкцій. Проте економію можна вбачити в відсутності потреби купувати окремо люльку та прогулянкову коляску.
  • Потяг, або тандем – звичайна за шириною та нестандартна за довжиною конструкція для двійні, що передбачає послідовне розташування люльок одна за однією лицем один до одного, або спиною до спини, або послідовно на одному рівні або різних. Такі комбінації дуже зручні для батьків, ними легко керувати, вони проходять в будь-який дверний хід. Проте складність конструкції іноді не дозволяє повністю розкласти спинки в горизонтальний стан.

Як обрати для максимального комфорту

Серед розмаїття моделей досить легко розгубитись, бо ж навіть в межах одного й того ж бюджету можна придбати зовсім різні вироби. Тож варто знати, на що звернути увагу в першу чергу:

  • Розташування місць для одночасного комфорту малюків та батьків. Останні повинні мати повний огляд на те, що відбувається всередині.
  • Габарити і вага. Невелика вага полегшує управління, а габарити повинні бути достатніми для простору дітей та невеликими, щоб коляска займала вдома небагато місця та добре проходила у дверні отвори та ліфти.
  • Маневровість та амортизація збережуть дітей від пошкоджень під час руху. Великі колеса, гарна амортизація, легкість управління необхідні і в умовах міста, і в сільській місцевості.
  • Зовнішній вигляд залежить від особистих уподобань батьків. Сьогодні існує безліч варіантів як по кольорах, так і по видах шасі, кількості коліс та типах даху.

Замовити коляску для двійні з будь-якого міста України не виходячи з дому, можна в нашому інтернет-магазині Панама. Ми пропонуємо детальний опис кожної моделі, щоб вам було зручно. Наші кур’єри організують швидку доставку і Києвом, і в інші населенні пункти протягом кількох діб.