00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Горщики

Стать

Вік

Тип товару

Ціна, грн

Знайдено 248 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 248 товарів

Горщик, як спеціальну посудину, призначену для природних потреб, почали першими застосовувати стародавні греки приблизно з VI століття до н. е. Виготовлялися окремі моделі для чоловіків, жінок, дітей. Кожен варіант відрізнявся особливим оформленням, а вироби для малюків мали високі спинки. Основними матеріалами для виготовлення були мідь і глина. Потім в Європі стали використовувати вироби з золота, срібла, а також фаянсу з вишуканим розписом. Ціна їх була занадто високою, тому купували їх виключно знатні персони, До кінця XIX століття нічними варіантами користувалися всі члени сім'ї. Але впровадження туалетів істотно обмежило попит на ці предмети і їхнє призначення змінилось – необхідні тільки для малечі.

Дитячі горщики: пропозиції для досвідчених користувачів і початківців

В другій половині XX століття в Україні виробляли моделі, що нагадували емальовану каструлю з кришкою та малу низьку ціну. Пропоновані варіанти не враховували гендерних відмінностей. У дитячих садках виставляли цілий ряд однакових горщиків і хлопчики й дівчатка з однієї групи користувалися ними всі разом.

Сьогодні виробники пропонують різноманітні моделі, які виконані з пластику. У своїх відгуках батьки відзначають, що зазнають труднощів з підбором саме першого варіанту. Починати освоєння такого аксесуара слід приблизно у віці 18-22 місяців. Готовність визначається за кількома факторами:

  • підгузок залишається сухим протягом 1,5-2 годин;
  • процес дефекації стає більш стабільним;
  • малюк вміє самостійно знімати й одягати труси;
  • може передавати свої бажання різними способами;
  • з'явилася виражена реакція на заповнений підгузок (негативні емоції).

Дитячі горщики часто доповнюються ігровими гаджетами, музичними й звуковими ефектами. Але такі варіанти будуть відволікати початківців від основної справи, тому вони призначені для досвідчених користувачів. Пропонуються універсальні моделі, а також вироби, розроблені спеціально для хлопчиків або дівчаток. Саме товари з другої групи підійдуть для початківців. Для дівчинки необхідна модель круглої форми, а для хлопчика – витягнута вперед і доповнена спеціальним виступом. Обов'язковою є наявність спинки, а також висока стійкість виробу. Для виготовлення використовуються два види пластика – поліпропілен і полістирол. Обидва стійкі до дії гарячої води, але поліпропілен можна обдавати окропом для дезінфекції. 

Процес звикання часто буває тривалим. Тому важливо, щоб знайомство відбулося в ігровій формі. Поясніть для чого потрібен цей предмет. Використовуючи різні іграшки, наочно продемонструйте малюкові як правильно сідати та вставати. На підготовчому етапі вдень ​​відмовляємося від застосування підгузка, але на ніч доведеться його надягати. Якийсь час, попри роз'яснювальну роботу та ретельну підготовку, малюк все одно буде пісяти в штани. Але не слід його сварити або карати за це. А ось за кожне результативне використання горщика дітей потрібно хвалити.

На сайті інтернет-магазину Panama представлений різноманітний каталог таких товарів. Доставлення замовлень виконується в будь-який район Києва або регіон країни.