00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Пляшки

Тип товару

Об`єм

Стать

Ціна, грн

Знайдено 190 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 190 товарів

Пляшечки для харчування – це спеціальний посуд для наймолодших, яка використовується при грудному й змішаному вигодовуванні, а також коли без зціджування молока не обійтися. Така продукція входить в каталоги багатьох брендів і батькам не завжди просто розібратися в такому різноманітті пропозицій. Кожен виробник на своєму сайті наводить безліч аргументів, що його товари найкращі. Але при підборі варіанта враховуємо не рекламну інформацію, а об'єктивні дані.

Пляшечки для харчування: аналізуємо пропозиції 

Пропонуємо огляд основних параметрів, які допоможуть розібратися в особливостях призначення різних моделей:

  • Форма. Пляшечки для харчування у вигляді вузьких циліндрів вже стали класичними. Але якщо дитина може утримувати посудину самостійно, то краще підійдуть моделі, які мають звуження посередині. Така конфігурація виключає ковзання й зменшує кількість захоплюваного повітря. Через отвір в денці (відкривається під час годування) буде надходити повітря, яке послабить тиск всередині. Це забезпечує профілактику кольок.
  • Спеціальне призначення. Вироби у формі півсфери повторюють конфігурацію жіночих грудей і використовуються для прикорму при грудному вигодовуванні. Чимало позитивних відгуків заслужили антиколікові моделі. Це відмінний варіант для новонароджених, які знаходяться на штучному вигодовуванні. Його конструкція запобігає заковтуванню повітря. Пропонуються дві основні моделі – знімна система поршнів і клапанів, яка встановлюється в горлечко або додаткова соска з клапанами, що запобігають утворенню в ній вакууму.
  • Матеріали. Скляні вироби легко піддаються стерилізації, вони не змінюють колір під впливом їжі, але сучасні пластикові пляшечки для харчування також мають подібні переваги. Вироби із пластику легше, ніж скляні, тому їх зручніше утримувати. Моделі з силікону можуть використовуватися для більш густої їжі, наприклад, пюре або каша. Кожен матеріал має свої недоліки. Скло відрізняється високою крихкістю та його довго потрібно прогрівати, не всі вироби з пластику витримують високі температури, а також вони можуть швидко зношуватися. Силікон іноді змінює колір під дією їжі.
  • Об`єм. Цей показник повинен відповідати віку дитини. Також враховуємо кількість їжі, яку вона з'їдає за одне приймання. Від 1 до 3-х місяців досить від 90 до 120 мл, а потім розмір збільшується до 200 мл. Однорічному малюку вже знадобится модель, що здатна вмістити не менше 300-330 мл.
  • Обсяг горлечка. Чим більше отвір, тим легше заповнити пляшку сумішшю, а також помити її. Але для виробів з вузьким горлечком простіше підібрати соску.
  • Особливі можливості. Вигідніше купувати не окремий варіант, а набір. У нього входять варіанти різного об'єму, соски для них, прорізувач, йоржик. Ціна залежить від особливостей комплектації, матеріалу виготовлення. Шкала повинна бути опуклою з чітко нанесеними поділками. Виріб з ручкою використовується тільки, якщо малюк може самостійно утримувати посудину. Цей аксесуар можна придбати окремо.

Замовити пляшечки для харчування зі швидким доставленням по Києву та Україні можна в інтернет-магазині Panama.