00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Поїлки

Тип товару

Об`єм

Стать

Ціна, грн

Знайдено 153 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 153 товарів

Поїлки – незамінний аксесуар для дітей, які бажають у всьому копіювати дорослих. Завдяки їхній особливій конструкції одяг захищений від слідів харчування, а мама може перепочити від нескінченного прання. Сучасні моделі на цій сторінці сайту panama.ua можна використовувати майже від народження, адже вони безпечні, зручні та виготовлені з гіпоалергенних матеріалів.

Поїлки для дітей: принцип роботи

Функціонально та за зовнішнім виглядом це проміжний варіант між пляшкою з соскою і дорослою чашкою. Звичайна конструкція складається з кількох частин:

 • Пластикова ємність (рідше вона виготовлена зі скла), яка нагадує склянку. Вона буває різного обсягу, який залежить від типу моделі, і може складати від 200 до 400 мл.
 • Кришка з клапаном пропускає воду лише під час використання та зберігає герметичність весь інший час.
 • За необхідності – трубочка. Певні моделі передбачають її застосування для більш рівномірного потоку рідини.

Ви можете купити моделі з двосторонніми ручками – зазвичай вони пристосовані для найменших дітей, або без них. Останні корисні для більш дорослого віку, аби поступово привчити малюка до дорослого посуду.

Посуд для комфорту та зручності

Передусім поїлки – засобі для підвищення комфорту. Тож вони мають відповідати певним вимогам і стандартам, аби виконувати свої функції. Батьки в своїх відгуках наголошують на таких параметрах:

 • Бути герметичними. Рідини має витікати з середини лише під час використання посуду – смоктання через трубочку або через клапан. Адже цікавість змушує малюків перегортати пляшку, роздивлятися її вміст та зовнішність. Якщо герметичність порушена, одяг обов’язково забрудниться.
 • Безпека криється у відсутності дрібних деталей, які можна легко відламати, у надійних кріпленнях та міцних ручках.
 • Відсутність характерного запаху гуми або пластику свідчить по якісні матеріали. Теж стосується і фарб – вони повинні бути яскравими, міцними, без сторонніх ароматів та не залишати слідів на одязі або шкірі.
 • Легкість у догляді та гігієнічність. Конструкція та форма мають бути максимально простою, аби легко помити її від залишків чаю або компоту. Наявність важкодоступних місць значно ускладнює це завдання.
 • Ергономічність передбачає правильні форми з урахуванням анатомії малюків. Наявність спеціальних накладок на ручках та по низу виключають можливість вислизнути з рук.
 • Наявність вимірювальної шкали – необов'язкова, але корисна опція. З поділами простіше відміряти об'єм рідини, легше стежити за її рівнем і загальним станом аксесуара.
 • Оформлення важливе для дитини, аби пригортати її увагу. Проте для поїлок це не дуже корисно. Надто яскравий дизайн зробить з посуду скоріше іграшку, і її використовуватимуть для розваг, а не за прямим призначенням.
 • Ціна – вагомий аргумент. Надто дешеві вироби не завжди відповідають санітарним та гігієнічним вимогам. Головне, аби аксесуар був зручним та пройшов необхідну сертифікацію.

В нашому інтернет-магазині Панама купити можна велику кількість поїлок для дітей. Ми гарантуємо швидку доставку Києвом та Україною протягом кількох днів незалежно від суми замовлення.