00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Набори посуду

Тип товару
Аксесуари для кухні(1)Іграшковий посуд(4)Набір посуду(1)Набори посуду(41)Столове приладдя(1)Тарілки(10)
Об`єм
350 мл(3)
Стать
Дівчаткам(25)Дітям(5)Хлопчикам(12)
Вік
1 рік(1)1,5 роки(1)10 місяців(1)10 років(1)11 місяців(1)2 роки(2)3 роки(6)4 роки(5)5 років(6)6 місяців(1)6 років(6)7 місяців(1)7 років(4)8 місяців(1)8 років(1)9 місяців(1)9 років(1)Від 3 років(7)Від 4 місяців(1)Від 6 місяців(4)
Колір
Білий(4)Бірюзовий(6)Блакитний(3)Бузковий(1)Жовтий(2)Зелений(1)Рожевий(4)Синій(2)Сірий(1)Сріблястий(2)Червоний(1)
З бамбукового волокна(4)Метал-пластик(4)На присосці(5)Пластикові(20)
Анна (Anna)(1)Ельза (Elsa)(1)Єдиноріг(1)ЛОЛ (L.O.L. Surprise)(1)Міккі Маус (Mickey Mouse)(1)
Ціна, грн
Знайдено 59 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 59 товарів

Набори дитячого посуду – незамінна іграшка та корисне приладдя для догляду за малюком. З якою б метою батьки не бажали купити їх, варто приділяти увагу безпеці та чистоті. На цій сторінці сайту panama.ua зібрані аксесуари для розваг та виховання, які повністю безпечні та відповідають високим стандартам якості. А щоб обрати найкращий та не розчаруватися – уважно читайте наші описи та відгуки клієнтів.

Набори дитячого посуду для власного використання

Поява перших зубів – привід замислитися про придбання власного столового приладдя. Починаючи з шести місяців малюк отримує прикорм, отже власні ложки та тарілки будуть дуже доречні. Саме для цього виробники виготовляють велике розмаїття наборів, що мають функціональність з урахуванням віку, а також яскраві кольори та правильну текстуру для найменших.

Батькам залишається лише обрати один або кілька варіантів:

  • Пластикові – найпопулярніші завдяки своїй легкості та зручності. Вони не розіб’ються, не мають гострих кутів, зазвичай дуже барвисті та яскраві. Проте варто обирати лише матеріали з якісного пластику – їх ціна вища, проте вони не містять шкідливих речовин та не мають стороннього запаху.
  • Кераміка – матеріал благородний, проте тендітний. Керамічна чашка та тарілка довше зберігають температуру їжі, проте від контакту з підлогою розлетяться на дрібні шматки. Замовити такий посуд можна для дітей шкільного віку, які добре координують власні рухи.
  • Бамбук – для прихильників екологічно чистого натурального матеріалу. Аксесуари мають яскраве забарвлення, невелику вагу, міцність. Вони не розіб’ються, проте за ними необхідний ретельний догляд – вироби псуються від тривалого контакту з вологою.
  • Ударостійке скло – міцний та екологічний матеріал. Чашка або тарілка з нього служитиме тривалий час, а яскраве забарвлення не зітреться від частого життя. Його вага більша ніж у пластику та бамбука, проте і строк експлуатації триваліший.

Поуд для розваги дітей

Проте не тільки для їжі, а й для гри можна купити дитячій посуд в нашому інтернет-магазині Панама. Сучасні набори з якісного екологічно чистого пластику допомагають розвитку корисних навичок та сприяють сюжетно-рольовим розвагам вже з раннього віку. Адже з їх допомогою легко відкрити ресторан, нагодувати ляльок, пригостити маму або тата, влаштувати обід на відкритому повітрі разом з друзями.

Іграшкові набори мають свої особливості:

  • Враховуйте колір та не купуйте кислотні яскраві кольори. Під час розваг дитина неодмінно потягне іграшки до рота, а надто яскраві кольори не завжди мають чистий екологічний склад.
  • Намагайтесь обирати матеріали без різкого та неприємного запаху. Зазвичай вони токсичні, тож кожна гра матиме приховану безпеку.
  • Враховуйте вік – до трьох років всі деталі мають бути великими, а для тих, кому більш як шість, можна замовити дитячий посуд, максимально наближений до справжнього.

Щоб шопінг був легким та комфортним, всі замовлення можна робити в нашому інтернет-магазині Адже ми відкриті цілодобово для мешканців не тільки Києва, а й будь-якого міста України. Після оформлення замовлення наші менеджери влаштують швидку доставку в будь-який населений пункт протягом кількох діб.