00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Візочки і автокрісла

Віковий діапазон

Колекція

Тип коліс

Вага коляски

Ширина шасі

Вид

Ціна, грн

Знайдено 1336 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 1336 товарів

Перші візки та сидіння для малюків

Історія колясок та автокрісел починалась у різні часи. Прообраз дитячого візка з’явився ще у XVIII столітті — їх виготовив на замовлення архітектор Вільям Кент для шести дітей заможного пана. У цей мініекіпаж можна було запрягати козу чи поні, які катали малюків під час прогулянки. Але справжній бум на них стався лише через 100 років, коли королева Англії Вікторія прогулялась з таким екіпажем у королівському саду. Попри те, що ця конструкція була досить високою та незручною, вона мала попит серед знаті.

Автокрісла, на відміну від колясок з’явились відносно нещодавно — у 1935 році. Воно теж мало нагадувало сучасні моделі: сидіння кріпилося на сталевому пруті, що ніяк не могло врятувати дитину від можливої аварії. Задача такого пристрою полягала в тому, щоб зафіксувати дитину на одному місці в авто. У 1939 році у дитячого сидіння для автомобіля з’явився ремінь. Воно кріпилось на штирі та було вбудованим у підлогу машини між двома передніми сидіннями.

Коляски та автокрісла: як обрати сумісні моделі

Молоді батьки часто плутаються у питаннях сумісності колясок та автокрісел. Зазвичай, спочатку купують візок, а якщо є потреба у перевезеннях малюка в автомобілі, знадобиться додаткове дитяче сидіння. Розв’язати проблему можна трьома способами:

  • Придбати візок, який трансформується в крісло.
  • Купити два різних продукти, які не суміщаються та використовувати їх окремо.
  • Знайти адаптери, які допоможуть прикріпити дитяче сидіння на шасі від візка.

Якщо для вас важливо мати сумісні вироби, перед покупкою варто заздалегідь уточнити це, або обрати візок-трансформер. Якщо ви купуєте автокрісло та коляску від одного бренду, то скоріш за все вони сумісні, або в комплекті є адаптери — рекомендуємо уважно читати опис та відгуки про товари. Ви також можете зв’язатись з менеджером інтернет-магазину Panama та поставити йому всі важливі питання. Зазвичай вироби відомих брендів мають схожі роз'єми, тобто при наявності однакових адаптерів ваш вибір збільшується в рази.

Великий вибір та швидке обслуговування

На нашому сайті ви знайдете коляски та автокрісла, з якими прогулянки та поїздки в автомобілі будуть приємними та безпечними: малюк почуватиметься спокійно, а батьки будуть впевнені в його та своєму комфорті. Ми представляємо продукцію різних виробників, тому спектр цін дуже широкий. Придбати нашу продукцію можна з безкоштовною доставкою Києвом та Україною протягом 72 годин.