00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Дитячі автокрісла

Тип товару

Вікова група

Колір

Підтримка кріплення Isofix

Ціна, грн

Знайдено 529 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 529 товарів

Перші спроби

Найефективнішими засобами захисту маленьких пасажирів під час поїздок на автомобілі є дитячі автокрісла. Перші подібні пристрої були виготовлені у США в середині 30-х. Це було сидіння з підлокітниками та підставкою для ніг, яке трималося на сталевому пруті. У 1935 році в журналі Modern Mechanix з'явилася стаття про низький рівень безпеки такої конструкції. Дійсно, багато батьків поставилися з недовірою до новинки та не поспішали її купувати. Інженери перш за все прагнули обмежити рухливість малюка, щоб він не переміщувався по салону під час поїздки. У своїх відгуках водії відзначали – модель немає надійного кріплення, тому не забезпечує необхідної фіксації під час різкого гальмування. 

У 1939 році Лестер Брессон з містечка Торрінгтон, штат Коннектикут спеціально для свого сина з підручних матеріалів змайстрував крісло, яке було вмонтовано між двома передніми сидіннями й кріпилося до підлоги спеціальним штирем. 

Сучасні дитячі автокрісла: зручно та безпечно

Сьогодні будь-яка поїздка на автомобілі супроводжується стандартним набором перешкод – переїзд через залізничну колію, вибоїни та ями. Всі вони можуть стати причиною вимушеного різкого гальмування або крутих поворотів. В таких умовах особливо важливі ортопедична форма сидіння та ступінь натягу ременів для фіксації. Кращим кріпленням для дітей з масою тіла до 18 кг вважається система Isofix. Сучасні автокрісла – це не просто комфортне сидіння, а високотехнологічне пристосування, яке забезпечує юному пасажирові надійний захист.

Підбір виконується за такими основними критеріями:

  • вага юного пасажира;
  • відповідність європейським стандартам безпеки;
  • проста збірка та установка;
  • наявність у замку-пряжці (розташовується між ніжками) спеціальної широкої, пружної підкладки;
  • оснащення автокрісел, призначених для малюків до 3-х років, внутрішніми п'ятиточковими або Y-образними ременями, які захищають спину й живіт від можливих травм.

Ціна насамперед залежить від наявності та структури каркаса, а також від матеріалу оббиття. В надійних моделях каркас виконаний з надміцного пластику, а матеріали для оббиття стійкі до механічних ушкоджень і добре пропускають повітря. Також є різні додаткові опції, наприклад, можливість регулювання висоти й ширини сидіння. механізм обертання на 360° для легкої посадки. Важливою перевагою для наймолодших, які зазвичай сплять під час поїздок, є можливість встановлювати різний рівень нахилу.

Не завжди буває так, що дитина відразу ж охоче сідає в автокрісло. У віці 1-4 років малюкам складно довго знаходиться в замкнутому просторі, а також негативно сприймається певне обмеження свободи рухів. Тому важлива попередня підготовка. Освоєння новинки має проходити в домашніх умовах і в формі гри, а перша поїздка нехай буде нетривалою – 20-30 хвилин. Всі дорослі, які перебувають в машині, також повинні бути пристебнуті ременями безпеки. Тоді дитина зрозуміє, що це загальне правило як для водія, так і для пасажирів.

Замовити дитяче автокрісло зі швидким доставленням замовлення по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.