00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Стільці для годування

Колір

Матеріал

Вік

Особливості

Вид

Ціна, грн

Знайдено 179 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 179 товарів

Як тільки малюк навчився сидіти необхідно купити дитячий стільчик для годування. Зазвичай, це відбувається в 5-6 місяців і саме в цей період рекомендується починати прикорм. Деякі батьки вважають, що така приналежність необхідна, починаючи з однорічного віку. Але малюка складно годувати на колінах. Він буде постійно крутитися, забруднить вас і себе, а також їжа обов'язково опиниться на підлозі. Правильно підібрана модель забезпечить надійну фіксацію, чистоту й безпеку. У мами обидві руки будуть вільними, а малеча буде їсти з комфортом.

Дитячі стільчики для годування: особливості різних варіантів і основні критерії вибору

Цілий ряд брендів пропонують спеціальні моделі для новонароджених – шезлонги з регульованими сидінням і спинкою. Їх можна також використовувати для відпочинку та денного сну, адже вони доповнені функцією заколисування.

Ціна різних варіантів багато в чому залежить від особливостей їх конструкції, а також наявності певних додаткових опцій:

  • Навісні. Кріпляться до столу. Перевага такої моделі – малюк може сидіти за спільним столом. Але вони підходять не всім дітям. Для дуже рухливих та активних, краще вибрати більш стійкий варіант.
  • Бустери. Розміщуються зверху на стільці для дорослих. Така модель відрізняється компактністю, підходить для малогабаритних приміщень, зручна в перенесенні, але максимальної стійкості під час годування не забезпечує.
  • Трансформери. Виконують завдання столу й стільця, а також можуть трансформуватися в інші варіанти (наприклад, в гойдалку).

Період використання будь-якої моделі залежить від особливостей поведінки дитини. Деякі малюки будь-якими способами намагаються вибратися назовні, тому високі варіанти для них небезпечні. Утримувати та насильно садити маленького впертого марно. Пропонуємо йому простий варіант – власний столик і звичайний дитячий стільчик.

На різних сайтах можна знайти чимало рекомендацій по підбору, а також рейтинги найпопулярніших варіантів для годування. Але батьки у своїх відгуках відзначають, що основними для них є такі показники:

  • Безпека. Важливим критерій – стійкість, а також наявність спеціальних ременів, які фіксують плечі, ноги, пояс. Варіант будь-якої конструкції не повинен мати гострих елементів, зазублен, нерівностей. Окремі вироби доповнені коліщатками, тому їх зручно переміщати по квартирі або будинку, але якщо вони надійно не фіксуються, то від такого варіанту краще відмовитися.
  • Гігієнічність. Тканинні чохли обов'язково повинні бути знімними, а особливою перевагою буде можливість машинного прання.
  • Компактність. Цей показник особливо важливий для невеликих приміщень. Складані варіанти займають мінімум місця, їх можна помістити в багажник автомобіля.
  • Ергономічність. Такі моделі часто використовуються не тільки для приймання їжі, але і для ігор або різних творчих занять. Варіанти, які можна регулювати по висоті й рівню нахилу спинки, дозволяють підібрати зручне, правильне положення для різних випадків.

Замовити дитячі стільчики для годування з доставленням по Києву та Україні можна в інтернет-магазині Panama.