00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Балдахіни, сітки

Panama

Екатерина, обратите, пожалуйста, Ваше внимание на товар под кодом 683588.
63c6136375493850077072.pngБалдахін універсальний на ліжечко ХL, молочний із зірочками - Маленька Соня

Panama

Екатерина, балдахин представлен на сайте в молочном цвете.
63c6136375493850077072.pngБалдахін універсальний на ліжечко ХL, молочний із зірочками - Маленька Соня

Panama

Анна, к сожалению, товар еще не поступил на склад, ожидается поставка в ближайшие дни. Обратитесь, пожалуйста, повторно через несколько дней.
63c6136396d90042667910.pngБалдахін універсальний на ліжечко ХL, білий із зірочками - Маленька Соня

Батьки завжди намагаються оформити дитячу кімнату з максимальним комфортом і затишком. І в цій справі немає другорядних елементів чи деталей. Балдахіни й сітки для ліжечка виконують дві основні функції:

  • Декоративна. Спальне місце набуває особливо приємного вигляду, а різне розташування цих елементів дозволяє доповнити інтер'єр привабливими, романтичними акцентами.
  • Захисна. Такі накидки дозволяють регулювати доступ світла, а також оберігають від настирливих комах.

Цю приналежність першими почали використовувати знатні сім'ї деяких древніх держав, розташованих на території сучасної Азії та Близького Сходу. Конструкція спочатку була переносною та поєднувала дерев'яну раму й жердини, на яку натягували тканину. В Європі вона стає дуже популярною у 17-18 столітті, але варіанти з натурального шовку, які застосовувалися на Сході, відрізняються дуже високою ціною, тому використовуються різновиди бавовняної тканини або льон з набивним малюнком. Та королівські двори не відмовляли собі в розкоші. Вишукані варіанти з парчі, шовку або оксамиту там були звичною прикрасою інтер'єру. Дерев'яна конструкція була прикрашена розписом, візерунками й навіть статуетками.

Сьогодні основним критерієм є практичність, тому для виготовлення балдахінів і сіток на дитяче ліжечко не використовуються щільні тканини. Пропоновані вироби добре пропускають повітря й, судячи з відгуків батьків, успішно справляються з поставленими завданнями.

Балдахіни й сітки на дитяче ліжечко: основні види та способи їхнього кріплення

  • Класичний. Каркас кріпиться по центру бічної стінки або в головах.
  • Королівський. Розташовується по всьому периметру ліжечка. Також деякі балдахіни та сітки кріпляться не до спального місця, а до стелі за допомогою штапиків і саморізів. Такий варіант повністю закриває ложе з усіх боків. Він гарантує виконання захисних функцій більшою мірою, на противагу класичному варіанту, який кріпиться в головах.
  • Парус. Стельовий навіс, що закріплюється з двох сторін, але полотно не натягується, а провисає. Насамперед це прикраса інтер'єру та захист від сонячного світла, якщо спальне місце розташоване недалеко від вікна.

Для виготовлення використовується сітчаста тканина, яка забезпечує хороший повітрообмін і надійно захищає від комах. Укорочені варіанти доходять до середини ліжечка, а довгі сітки й балдахіни майже досягають підлоги. Незалежно від типу тканини такі вироби здатні накопичувати пил. Не рекомендується купувати варіанти, виконані в яскравих відтінках. Вони не розслаблюють, а навпаки збуджують, тому дітям буде складно заснути. Особливою перевагою буде можливість машинного прання, а прасувати такі вироби не рекомендується. Зазвичай в комплекті є штатив (від нього залежить висота навісу), тримач, елементи кріплення. Також пропонуються набори, в які входять фігурна подушка та спеціальні захисні бортики для спального місця, що виготовляються з бавовни та холлофайбера.

Замовити балдахін або сітку на дитяче ліжечко з гарантованим доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.