00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Брязкальця

Тип товару
Брязкальця(298)Брязкальця-браслети(3)Іграшки-пищалки(1)Іграшки-підвіски(1)Іграшки-прорізувачі(46)М'які іграшки(1)М'ячі(1)Набори(1)Прорізувачі(7)Розвиваючі іграшки(1)Шкарпетки(1)
Вид
Машинка(1)Метелики(1)Місяць(1)Собаки(1)
Вік
0-12 місяців(5)0-3 місяці(96)1 місяць(22)1 рік(36)1,5 роки(26)10 місяців(35)11 місяців(35)12-18 місяців(1)12-24 місяці(37)2 місяці(22)2 роки(20)3 місяці(30)3 роки(11)3-6 місяців(182)4 місяці(30)4 роки(1)5 місяців(30)5 років(1)6 місяців(36)6-12 місяців(206)6-18 місяців(1)7 місяців(36)8 місяців(36)9 місяців(36)Від 3 місяців(3)Від 3 років(1)З 12 місяців(1)З 3 місяців(15)З 6 місяців(4)З народження(35)
Колір
Білий(6)Бірюзовий(2)Блакитний(16)Жовтий(16)Зелений(15)Кораловий(1)Коричневий(1)М'ятний(4)Помаранчевий(9)Різнобарв'я(4)Різнокольоровий(4)Рожевий(11)Салатовий(5)Світло-коричневий(1)Світло-рожевий(1)Синій(12)Сірий(4)Фіолетовий(6)Червоний(8)
Стать
Дівчаткам(88)Дітям(31)Хлопчикам(83)
З прорізувачем(1)Звукові ефекти(1)Каучукові(3)М'які(4)Музичні(2)Пластикові(19)Силіконові(1)
Пластик(8)Силікон(6)
Музичні(2)
10-50(1)до 10(2)
Єдиноріг(1)
Ізраїль(1)Китай(16)Україна(1)
Ціна, грн
Знайдено 357 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 357 товарів

Брязкальця – перші іграшки малюка, купити які можна з перших днів після народження. Вони прогортатимуть увагу малюка, поки він не може самостійно їх тримати. А згодом він триматиме їх самостійно, розпочинаючи складний шлях тактильного, візуального та аудіального пізнання навколишнього світу. Саме тому, безпека і якість матеріалу повинні стояти на першому місці. В нашому інтернет-магазині Панама зібрані іграшки, що пройшли ретельний контроль та можуть застосовуватись з перших днів життя.

Брязкальця: винахід з довгою історією

Історики свідчать, що перші моделі іграшок з шумовим ефектом з”вилися понад 4000 років потому. Вперше схожі вироби знайшли на території колишньої Месопотамії. Це було коло з глини, всередині кого сховали кілька бусин. В різні часи аналогічні винаходи знаходили і в інших частинах світу, збираючи їх до експозицій різних музеїв. Сучасні варіанти виготовляють з пластику, деревини, тканини, проте їхня функція залишається незмінною – розвивати дрібну моторику, слух, зір, викликати цікавість та позитивні емоції.

Оскільки більшість часу дитина проводить з брязкальцями наодинці, важливо аби іграшка була цілком безпечною та цікавою. Тому до її вибору необхідно ставитися з особливою увагою і стежити відразу за кількома аспектами:

  • Якість матеріалу – відсутність токсичних речових, шкідливих барвників, неприємних ароматів, наявність гігієнічних сертифікатів та схвалень від педіатрів.
  • Безпечність конструкції. Діти часто тягнуть все до рота. Саме тому не повинно бути гострих кутів, зазубрин, які б травмували шкіру або слизові оболонки.
  • Яскравий колір, щоб привернути максимум уваги. Ніжні відтінки не дають достатньо зацікавленості, а надто яскраві викликають дратівливість. Основний принцип – обирати кольори веселки.
  • Форма. Вона має бути повністю цілісна, без отворів, через які можуть випасти наповнювачі або в яких може застрягнути палець. Оптимальними є форми кола, кільця, гантельки. Її має бути зручно тримати в руках. Тож вага та розмір теж під ретельною увагою.

В залежності від матеріалу та особливостей, змінюється і ціна. Втім, таких іграшок необхідно багато, тож обирати вартість можна кожного разу індивідуально.

Особливості застосування та види

В залежності від віку дитини, бажань та переконань батьків, можна купити такі види іграшок зі звуковими ефектами:

  • Підвіски кріпляться до ліжка або люльки спеціальними механізмами. Найчастіше мають форму півкола або намиста на еластичній гумовій основі. Допомагають в розвитку зору, служу, уваги, вчать фокусувати погляд і підходять для найменших, які ще не можуть вхопити та тримати іграшку.
  • Браслети кріпляться до руки за допомогою липучок та найчастіше виготовлені з м’яких тканинних матеріалів.
  • Гризуни – пристосування для полегшення неприємних відчуттів під час прорізування зубів. Часто їх доповнюють брязкальцями, щоб додати поліфункціональності. З одного боку вони мають частину з присоскою. Їх використовують під час годування, аби сфокусувати та перемкнути увагу дитини.
  • Класичні з ручкою у формі геометричних фігур, тварин або птахів. Мають музичну частину, яка прикріплена до пластикової ручки.

За відгуками батьків, будь-який вид іграшки стимулює всебічний розвиток дитини в молодшому віці. Можливо, варто купити кілька видів, аби мати під прицілом всі психічні функції.

На цій сторінці сайту panama.ua замовляйте найрізноманітніші брязкальця з Києва та інших міст України. Ми працюємо без вихідних і влаштуємо швидку доставку в будь-який регіон та населений пункт.