00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Брязкальця

Тип товару

Вік

Вид

Властивості товару

Персонажі

Ціна, грн

Знайдено 333 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 333 товарів

Брязкальця – перші іграшки малюка, купити які можна з перших днів після народження. Вони прогортатимуть увагу малюка, поки він не може самостійно їх тримати. А згодом він триматиме їх самостійно, розпочинаючи складний шлях тактильного, візуального та аудіального пізнання навколишнього світу. Саме тому, безпека і якість матеріалу повинні стояти на першому місці. В нашому інтернет-магазині Панама зібрані іграшки, що пройшли ретельний контроль та можуть застосовуватись з перших днів життя.

Брязкальця: винахід з довгою історією

Історики свідчать, що перші моделі іграшок з шумовим ефектом з”вилися понад 4000 років потому. Вперше схожі вироби знайшли на території колишньої Месопотамії. Це було коло з глини, всередині кого сховали кілька бусин. В різні часи аналогічні винаходи знаходили і в інших частинах світу, збираючи їх до експозицій різних музеїв. Сучасні варіанти виготовляють з пластику, деревини, тканини, проте їхня функція залишається незмінною – розвивати дрібну моторику, слух, зір, викликати цікавість та позитивні емоції.

Оскільки більшість часу дитина проводить з брязкальцями наодинці, важливо аби іграшка була цілком безпечною та цікавою. Тому до її вибору необхідно ставитися з особливою увагою і стежити відразу за кількома аспектами:

  • Якість матеріалу – відсутність токсичних речових, шкідливих барвників, неприємних ароматів, наявність гігієнічних сертифікатів та схвалень від педіатрів.
  • Безпечність конструкції. Діти часто тягнуть все до рота. Саме тому не повинно бути гострих кутів, зазубрин, які б травмували шкіру або слизові оболонки.
  • Яскравий колір, щоб привернути максимум уваги. Ніжні відтінки не дають достатньо зацікавленості, а надто яскраві викликають дратівливість. Основний принцип – обирати кольори веселки.
  • Форма. Вона має бути повністю цілісна, без отворів, через які можуть випасти наповнювачі або в яких може застрягнути палець. Оптимальними є форми кола, кільця, гантельки. Її має бути зручно тримати в руках. Тож вага та розмір теж під ретельною увагою.

В залежності від матеріалу та особливостей, змінюється і ціна. Втім, таких іграшок необхідно багато, тож обирати вартість можна кожного разу індивідуально.

Особливості застосування та види

В залежності від віку дитини, бажань та переконань батьків, можна купити такі види іграшок зі звуковими ефектами:

  • Підвіски кріпляться до ліжка або люльки спеціальними механізмами. Найчастіше мають форму півкола або намиста на еластичній гумовій основі. Допомагають в розвитку зору, служу, уваги, вчать фокусувати погляд і підходять для найменших, які ще не можуть вхопити та тримати іграшку.
  • Браслети кріпляться до руки за допомогою липучок та найчастіше виготовлені з м’яких тканинних матеріалів.
  • Гризуни – пристосування для полегшення неприємних відчуттів під час прорізування зубів. Часто їх доповнюють брязкальцями, щоб додати поліфункціональності. З одного боку вони мають частину з присоскою. Їх використовують під час годування, аби сфокусувати та перемкнути увагу дитини.
  • Класичні з ручкою у формі геометричних фігур, тварин або птахів. Мають музичну частину, яка прикріплена до пластикової ручки.

За відгуками батьків, будь-який вид іграшки стимулює всебічний розвиток дитини в молодшому віці. Можливо, варто купити кілька видів, аби мати під прицілом всі психічні функції.

На цій сторінці сайту panama.ua замовляйте найрізноманітніші брязкальця з Києва та інших міст України. Ми працюємо без вихідних і влаштуємо швидку доставку в будь-який регіон та населений пункт.