00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Ігрові килимки

Тип килимка

Колекція

Вік

Особливості

Матеріал

Ціна, грн

Знайдено 260 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 260 товарів

Перша іграшка немовляти

Розвиваючий килимок — це одна з перших і важливих іграшок малюка. З його допомогою дитина вчиться сприймати та пізнавати навколишній світ та взаємодіяти ним. Перші подібні товари з'явилися відносно нещодавно — у 1993 році. Вперше їх випустила на ринок ізраїльська компанія Tiny Love, яка виробляє іграшки вже понад 30 років. Попри високу конкуренцію, яка існує зараз на ринку, цей бренд досі залишається лідером з продажів саме цієї категорії продукції.

Спершу такий виріб служитиме місцем відпочинку немовляти, але з часом він стане повноцінним майданчиком для активних ігор. Його текстура, малюнки та аксесуари спонукатимуть дитину до рухової активності як на спині, так і на животі. Дитина тренуватиме м'язи шиї та дуже скоро навчиться самостійно тримати голову.

Щойно малюк починає цікавитися навколишнім світом, він намагається схопити яскраві іграшки, які підвішені зверху до деяких моделей розвиваючих килимків, тим самим вдосконалюючи дрібну моторику рук. Інші товари з цієї категорії розвивають тактильні відчуття дитини, завдяки своїй різноманітній текстурі. Є і такі, що покращують зорове та слухове сприйняття завдяки тому, що мають яскраві та барвисті брязкальця. Але велика кількість подібних іграшок поєднують більшість з цих функцій.

Розвиваючі килимки: радість для малюка та батьків

Цей вид товару розраховані на дітей від народження до 12 місяців, проте найбільшою популярністю вони користуються у малюків у віці від 1,5 до 6 місяців. Деякі моделі є багатофункціональними: вони допоможуть дитині вивчити букви та цифри, мають безліч кнопок та дверцят, тому будуть цікаві малюкам до п’яти років.

Виробники подбали про здоров'я дітей: розвиваючі килимки та їх елементи виготовлені з якісних і гіпоалергенних матеріалів, безпечних для малят. Компанії також не забули й про користь для батьків: вироби потребують мінімум зусиль для догляду. Щоб позбутися забруднень, досить протерти поверхню іграшки змоченою у воді ганчіркою, або випрати у пральній машині. До того ж вони легко складаються та розкладаються, тому займають мінімум місця під час зберігання та перевезення.

Різноманітна комплектація та швидка доставка дитячих товарів

В інтернет-магазині Panama ви можете купити розвиваючі килимки для малюків за доступною ціною. Кожен набір має різну комплектацію, тому зверніть увагу на опис та відгуки про товар, щоб обрати той, що найбільше підійде вашому малюку. Зробивши замовлення, ви отримаєте його протягом 72 годин — наш сайт дарує безкоштовну доставку Києвом та Україною.