00 to 21.00

Панама - портал для родителей

На ліжечко та коляску

Тип товару
Аксесуари для візочків(1)Брязкальця(3)Вібро-підвіски(17)Електронні мобілі(25)Іграшки-нічники(1)Іграшки-підвіски(132)Іграшки-прорізувачі(2)Іграшки-розтяжки(14)Книжки-іграшки(4)М'які іграшки(2)Механічні мобілі(16)Мінімобілі(11)Набори(2)Розвиваючі дуги(8)Розвиваючі іграшки(3)Розвиваючі центри(1)
Вид
Бегемоти(1)Метелики(1)Сови(1)
Стать
Дівчаткам(95)Дітям(8)Хлопчикам(84)
Колір
Білий(7)Бірюзовий(2)Блакитний(6)Жовтий(1)Зелений(4)Коричневий(1)Різнобарв'я(1)Рожевий(8)Сірий(1)Фіолетовий(1)Червоний(1)
Віковий діапазон
0-12 місяців(216)1-3 роки(89)3-5 років(3)
1 місяць(197)1 рік(216)1,5 роки(85)10 місяців(216)11 місяців(216)2 місяці(197)2 роки(78)3 місяці(207)3 роки(72)3-6 місяців(2)4 місяці(216)4 роки(3)5 місяців(216)5 років(3)6 місяців(218)6-12 місяців(2)7 місяців(216)8 місяців(216)9 місяців(216)Від 3 місяців(1)З 3 місяців(2)З 6 місяців(2)З народження(4)З народження(200)
Китай(3)Україна(2)
Ціна, грн
Знайдено 240 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 240 товарів

Іграшки на ліжечко та коляску добре відомі дорослим з їхнього дитинства, адже вони популярні вже багато десятиліть. За допомогою таких нескладних пристроїв можна легко заспокоїти малюка, допомогти йому заснути, відвернути увагу. Наявність підвісних конструкцій дозволяє мамі більше часу приділити собі або господарським справам – адже за наявності таких розваг син або дочка можуть навчитися заспокоюватися самостійно. Інтернет-магазин Панама приділяє чимало уваги цій категорії товарів – постійно оновлює колекцію, відбирає найцікавіші екземпляри, готу детальні описи та зберігає відгуки інших клієнтів, щоб ваше дозвілля або прогулянка були спокійними та цікавим.

Іграшки на ліжечко та коляску: види

Сьогоднішні пропозиції сучасних виробників дійсно вражають: м'які і тверді, музичні і просто яскраві і цікаві зовні, подібні іграшки сьогодні застосовують і на колясках, і на ліжках, і в автомобілі.

Бувають вони декількох видів:

  • Прищіпка – зручна для автокрісла і люльки. Вона прикріплюється спеціальною застібкою в одного боку, тому втратити її під час прогулянки майже неможливо.
  • Пружини, спіралі та інші підвіски можуть складатися з кількох елементів, для стимулювання сенсорики малюка.
  • Набори з кількох елементів можна розмістити одночасно або чергувати їх, щоб викликати зацікавленість та привертати увагу.
  • Мобілі – гарний спосіб заспокоїти малюка та залишити його на самоті під час засинання. Вони оздоблюються звуковими та світловими ефектами, сенсорним вимикачем, таймером, іноді – проектором.

Всі моделі мають яскравий вигляд, привабливі кольори та приємне звукове або навіть музичне оздоблення. Вони розважать дитину під час подорожі та прогулянки, навіть якщо остання триватиме на балконі через несприятливі погодні умови.

Ціна залежить від розміру, типу, додаткових опцій та матеріалів. Проте варто орієнтуватися в першу чергу не на вартість, а на якість та безпеку товару.

Як правильно обрати іграшки на ліжечко та коляску

До вибору будь-якого дитячого товару варто ставитися дуже відповідально. Бездоганна якість, наявність гігієнічних сертифікатів, безпека, гіпоалергенність – пристосування мають суворо відповідати всім вимогам, аби не зашкодити дитині.

На цій сторінці сайту panama.ua можна купити пристосування для розваг для будь-якого віку та статі:

  • у вигляді тварин або геометричних фігур;
  • з тканини, деревини або гіпоалергенного пластику;
  • довгі, які необхідно розтягувати, або такі, що обертаються навколо власної осі;
  • з різними фактурами для розвитку тактильних відчуттів.
  • з музичним оздобленням.

Кожна по-своєму розвиває малюка, сприяє засвоєнню додаткових навичок, стимулюють увагу, пам’ять, розвиває фантазію. Замовити іграшки на ліжечко та коляску можна дуже швидка завдяки спеціальним фільтрам. Достатньо зробити кілька кліків – і ми почнемо оформлювати доставку в усі райони Києва та усі населенні пункти України. Зазвичай вона триває не більше кількох днів та не вимагає передплати.