00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Магнітні конструктори для дітей

Тип товару

Вік

Матеріал

Ціна, грн

Знайдено 102 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 102 товарів

1 573 грн

Цікаві набори для дівчаток та хлопчиків

Магнітний конструктор для дітей був винайдений в 1998 році італійцем Клаудіо Вічентеллі. Він усвідомив, що на ринку дитячих товарів просто не існує подібного продукту, тому вважав цей напрямок діяльності перспективним. Вічентеллі вже мав певний досвід роботи з магнітними конструкціями, тому швидко виготовив перший екземпляр. Проте дорослим набір здавався ненадійним,  а дуже дрібні елементи цікавили дітей 6-7 років, і аж ніяк не малюків. Декілька етапів вдосконалення винаходу призвели до того, що іграшка стала однією з улюблених у малечі.

Сучасні магнітні конструктори розраховані на дітей різного віку.  Під наглядом дорослих ними може грати й малюк, проте, краще купити виріб з урахуванням рекомендацій виробника. Деякі набори створені за мотивами мультфільмів, а інші поєднують геометричні фігури, які легко з’єднати разом. З таких деталей можна спорудити автомобілі, авіаційну техніку або споруди, тому вони будуть цікаві як хлопчикам, так і дівчаткам.

Яскравий пластик, який використовується при створенні іграшки, безпечний і довговічний. Будувати об'ємні фігури цікаво навіть підліткам і дорослим. Спільні ігри батьків з дітьми позитивно впливають як на розвиток малюків, так і на їхній емоційний стан.

Магнітні конструктори для дітей: п’ять причин їх придбати

  • Деталі, що притягуються одна до одної, зручно зберігати, тому вони значно рідше губляться.Також виробники додають у комплекти колісні бази, гусениці та інші допоміжні деталі, за допомогою яких малюк зможе втілити будь-який задум.
  • Під час гри діти знайомляться з магнітними властивостями деталей конструктора, та отримують перші знання з області просторової геометрії.
  • Використовуючи такі набори, дитина зможе зібрати вироби будь-якої форми, включаючи сферичні. Навіть з невеликої кількості деталей вийде створити багато різноманітних об'єктів. Це обумовлено тим, що елементи можна з'єднувати під будь-яким кутом.
  • Іграшка допомагає розвинути логічне, просторове та творче мислення, дрібну та велику моторику, пам’ять, увагу та посидючість.
  • Такі набори універсальні, тому їх завжди можна доповнити новими деталями, ціна яких іноді менша.

Швидке обслуговування по всій країні

В інтернет-магазині Panama ви можете замовити магнітні конструктори для дітей та отримати їх протягом трьох діб. На сайті є відгуки батьків про товар, а у разі виникнення додаткових питань, ви можете проконсультуватись з нашим менеджером. Щоб зробити вашу купівлю ще зручнішою, ми пропонуємо безкоштовну доставку в Київ та інші міста України.