00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Магнітний конструктор

Категорія
Магнітні конструктори для дітей(99)
Тип товару
Аксесуари до конструкторів(7)Гоночні та позашляхові авто(1)Конструктори(44)Магнітні конструктори(47)
Вид
Фігури(6)
Віковий діапазон
1-3 роки(10)3-5 років(50)5-6 років(48)6-7 років(40)8+ років(12)
Вік
1 рік(5)1,5 роки(8)10 років(11)2 роки(9)3 роки(49)4 роки(47)5 років(50)6 років(47)7 років(40)8 років(12)9 років(12)Від 3 років(18)З 12 місяців(1)З народження(1)
Картон(2)Магніт(10)Метал(12)Пластик(59)
Дівчаткам(58)Дітям(19)Хлопчикам(59)
10-50(1)101-300 елементів(3)5-50 елементів(1)51-100 елементів(1)
Китай(2)Україна(3)
Ціна, грн
Знайдено 99 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 99 товарів

Магнітні конструктори для дітей — цікаві споруди на магнітах

Магнітний конструктор — чудовий подарунок, що розвиває уяву, логічне мислення та моторику. Іграшка знайомить з базовими законами фізики та принципами механіки, поняттями симетрії та об’єму, підходить для дівчаток та для хлопчиків.

На сайті інтернет-магазину «Панама» можна купити магнітний конструктор у вигляді наборів кольорових стрижнів, кульок, кубиків та інших елементів, що «прилипають» один до одного і набувають різних форм.

Деталі конструктора бувають довгими та короткими, плоскими, об'ємними, фігурними, великими та маленькими. Виробники поміщають всередину кожного фрагмента речовину, що має власне магнітне поле. Найчастіше це безпечні для здоров'я:

 • неодимові магніти;
 • ферити;
 • суміші магнітних матеріалів.

Фрагменти притягуються та зчіплюються без зовнішніх кріплень, клею та інструментів.

Що можна побудувати з магнітного конструктора

З кульок, паличок та інших деталей магнітних конструкторів легко збирати геометричні та абстрактні моделі, будувати споруди, машинки та фігурки тварин. Тематичні розвивальні комплекти орієнтовані на дітей від 1 року. Складаючи кубики, малюк зможе вивчати букви та цифри, знайомитися з календарем і годинами. Проста конструкція та магнітне тяжіння дозволяють нескінченно експериментувати та вигадувати нові забавки.

Від класичних конструкторів магнітні відрізняються відсутністю видимих сполучних елементів: гачків, зачепів, штирків. Залежно від полярності вбудованого магніту деталі з'єднуються один з одним або відштовхуються. Конструктор на магнітах легше збирати та розбирати, а отже з цим завданням легко впораються навіть найменші діти.

Магніти забезпечують міцне та стійке з'єднання. Сили магнітного поля вистачає, щоб утримувати цілісність багатовимірних конструкцій. Це дозволяє створювати складні та об'ємні моделі з деталей різних форм і розмірів.

Магнітні конструктори для дітей надають безмежні можливості для творчості та розваги. Вони стимулюють розумовий розвиток і фантазію, надихають на дослідження навколишнього світу. Іграшка доступна за ціною, знайомить із базовими поняттями конструювання та просторового моделювання.

З деталей магнітних конструкторів можна будувати:

 • геометричні фігури — від найпростіших «плоских» трикутників і квадратів до тривимірних пірамід, кубів і призм;
 • фігурки риб, птахів, динозаврів, реальних і фантастичних тварин;
 • транспортні засоби — машини, літаки, човни, космічні кораблі;
 • архітектурні споруди — будиночки, мости, замки та вежі.

Використовуючи цей конструктор, наша команда зрозуміла, що для створення складних моделей краще використовувати схеми. Застосовуючи інструкцію, діти швидко розуміють принцип складання та з задоволенням експериментують, вигадуючи дивні та незвичайні конструкції.

Як вибрати дитячий конструктор на магнітах

Перш ніж замовити магнітний конструктор, зверніть увагу на декілька важливих нюансів.

 • Вік. Виробники вказують рекомендований вік дитини на пакуванні кожного набору.
 • Кількість деталей. Кількість елементів у комплекті варіюється від декількох штук до сотень, і від цього залежить складність збирання.
 • Розмір і матеріал. Конструктор з магнітом, призначений для малюків, містить більші деталі зі згладженими гранями. Виробники використовують різні кольори та форми, щоб зробити іграшку привабливішою та цікавішою. У нашому інтернет-магазині представлені сертифіковані товари перевірених брендів, виготовлені з безпечних і міцних матеріалів.
 • Додаткові функції. Магнітні конструктори можуть містити написи та картинки, деталі, що світяться, електронні елементи, завдяки яким модель може рухатися.
 • Бренд і відгуки. Враження інших покупців дозволять зорієнтуватися під час вибору.

Чому краще купити магнітний конструктор в інтернет-магазині Panama

Розвивайте уяву та творчі здібності своїх дітей з магнітними конструкторами. На сайті Panama ви можете вибрати набір з доставленням по Києву та всій Україні. Наші переваги:

 • широкий вибір розвивальних іграшок та іншої продукції для малюків та їхніх батьків;
 • проста навігація та можливість відфільтрувати товари за критеріями, що вас цікавлять;
 • акції та знижки на бестселери й новинки.

Не пропустіть можливість потішити малюка цікавою та корисною іграшкою. І головне — під час вибору конструктора обов'язково враховуйте інтереси та вподобання дитини: так вона зможе максимально проявити творчий потенціал і отримати задоволення від гри.