00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Машинки і техніка

Бренд

Тип товару

Вид

Тип управління

Вік

Стать

Ціна, грн

Знайдено 1433 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 1433 товарів

Еволюція іграшкового транспорту

Перші дитячі машинки були вистругані з дерева, або вироблені з глини, та мали форму колісниць. Дерев’яні призначались для дітей робітників, адже їх міг вистругати будь-хто. Інші ж були розписані фарбами та ними грались діти в заможних родинах.

З середини XIX століття активно розвивалась промисловість, тому вози та карети замінили сучасні транспортні засоби. У той період їх виготовляли з жерсті та листової сталі. Згодом дитячі машинки почали мати багато реалістичних опрацьованих деталей, таких як кермо, колеса, кабіна, сидіння тощо. У XX столітті з'явилися моделі з мотором на пружині: щоб автомобіль поїхав, його потрібно було завести ключем.

У 1940 році з'явилися перші моделі на радіокеруванні. Їздили вони по колу. Лише через десять років з'явились іграшкові автомобілі на радіокеруванні, які їздили вперед та назад.

Як вибрати дитячі машинки в залежності від віку дитини

Гра з автомобілями приносить користь малюкам, адже це здоровий спосіб виплеснути енергію і зняти агресію під час гри в перегони. Також за допомогою іграшок діти вчаться відпрацьовувати соціальні сценарії та ролі, та придумують власні сюжети. Щоб обрати ідеальну дитячу машинку, скористайтесь наступними порадами:

  • Малюкам обирайте іграшки яскравих кольорів. Зверніть увагу на якість матеріалу та простежте, щоб гострі кути були відсутні. Автомобіль має бути легким, але міцним. Якщо дверцята будуть відчинятись, малюку це сподобається, але уникайте шин, які можна зняти з колес.
  • Дітям від трьох років сподобається спецтехніка, а саме трактори, екскаватори, снігоприбиральні машини та сміттєвози. Чим більше автомобіль схожий на справжній, тим краще.
  • Дошкільнята цінують автомобілі та траси для перегонів. У них вивірена аеродинаміка, ідеально стоять колеса, розрахована вага для швидкої їзди. Зазвичай такі дитячі машинки зроблені з металу, тому вони міцніші та у них більш передбачувана траєкторія руху.
  • Трансформери, що перетворюються у страхітливого монстра, підходять для дітей різного віку, але чим складніша трансформація, тим дорослішим має бути хлопчик.

Швидка доставка замовлень по країні

Дитячі машинки на будь-який смак можна купити в інтернет-магазині Panama, та отримати безкоштовну доставку Україною. Ми пропонуємо доступні ціни, а на нашому сайті завжди є позитивні відгуки батьків, що вже замовили своїм малюкам іграшки. Ви отримаєте пакунок з товаром протягом 24 годин, якщо живете в Києві, або протягом трьох діб, якщо ви в іншому місті.