00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Повітряні змії та кульки

Вік
10 років(3)3 роки(1)4 роки(1)5 років(4)6 років(4)7 років(4)8 років(3)9 років(3)Від 3 років(3)Від 5 років(3)
Вид
Папуги(1)Риби(1)
Тип товару
Повітряний змій(4)Повітряні змії(7)
Ціна, грн

Повітряні кульки та змії – це і розвага, і святкова атрибутика, і речі з глибоким історичним змістом. Найчастіше їх купують для веселощів та урочистих дитячих або дорослих подій. Вони будь-який захід роблять цікавим, веселим, особливо для наймолодших. Проте і самі вони можуть бути гідним подарунком на день народження та інші дні. Необхідно лише підбирати серед безлічі моделей ту, яка відповідатиме змісту події, і купити її.

Повітряні змії – відчуття волі

Хоча ці товари обоє залежать від повітряної сили, ї використання відрізняється. Змії – це весела розвага, яка доставляє радість і дітям, і дорослим. Цією назвою прийнято іменувати нескладну конструкцію з нитки та кольорової легкої основи, що піднімається над землею та вільно здіймається в небо.

Мати свого власного повітряного змія — мрія будь-якої дитини, особливо хлопця. Тож такий подарунок неодмінно задовольнить сина, подарує йому мрію навчитися літати. Звичайно, можна і самостійно його змайструвати, але, по-перше, для цього потрібно мати вільний час, по-друге — вміння. Для правильної конструкції варто дотримуватись законів фізики та аеродинаміки, але ж не всі ними володіють. Тож якщо ви не впевнені у своїх знаннях в цій галузі, не марнуйте час та придбайте вже готових істот великих та малих, складних і простих, яскраво забарвлених та монохромних. Тим більше що їх ціна досить прийнятна.

Традиційні геометричні форми, казкові або міфічні герої на довгих мотузках вільно літають та розважають навколишніх. Для більшості дітей не має значення зовнішній вигляд героя. Проте багато хто мріє отримати в подарунок саме героя улюбленої казки. Тож уважно придивіться до інтересів дитини, або разом перегляньте каталог на цій сторінці сайту panama.ua, Можливо, малюк з радістю вкаже вам ту модель, яку він бажає отримати.

Кульки – неодмінний атрибут свята

Цей тип іграшки найчастіше виробляють з латексу. Матеріал дуже еластичний, тож він легко розтягується і набуває необхідну форму. Традиційно кульки використовують в якості прикрас. Зібрані в яскраві букети арки або колони, вони додають святковості та урочистості.

Проте все частіше їх застосовують як самостійний подарунок, або навіть як пристосування для розвитку наймолодших. В нашому інтернет-магазині Панама ви можете придбати такі види кульок:

  • фольговані до дня народження с певною цифрою;
  • яскраві з веселими обличчями;
  • фігурні у вигляді тварин, сердець, птахів;
  • набори однотонних або кольорових виробів.

Для зручності клієнтів ми підготували і спеціальні аксесуари до комплекту, на кшталт помпи. За їх допомогою можна самостійно підготуватися до заходу та відтворити атмосферу справжньої казки. Не вагайтеся – просто замовляйте повітряні кульки та зміїв в нашому інтернет-магазині. Тут є детальний опис кожного товару та відгуки клієнтів, що вже їх використовували. Швидка доставка по всій Україні та Києвом дозволить вчасно підготуватись та все встигнути.