00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Дитячий транспорт

Тип товару

Вік

Персонажі

Ціна, грн

Знайдено 592 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 592 товарів

Дитячий транспорт – це досить велика група товарів. У житті кожної дитини настає момент, коли вона виростає з коляски. Виникає необхідність у нових розвагах, враженнях, пов'язаних з різним рівнем активності. Якщо ваш малюк під час прогулянки відмовляється сидіти спокійно, постійно крутиться та прагне вибратися з коляски будь-якими способами, пора купити інший транспортний засіб. Діти з радістю візьмуться за освоєння новинки, а завдання батьків полягає в тому, щоб правильно підібрати модель і забезпечити безпеку руху. Важливими критеріями є конструкція виробу, її відповідність віку дитини, рівень цін.

Основні види дитячого транспорту

На цій сторінці сайту panama.ua ми розглянемо різні варіанти, їхні особливості та переваги. Для зручності розділимо моделі на групи з урахуванням відповідності фізичному розвитку дитини:

  • Для найменших. Пропонуємо почати з двох простих варіантів – толокар і велосипед з батьківською ручкою. Толокар найчастіше виконується у вигляді великої яскравої машинки, рідше тварини. Цей дитячий транспорт можна використовувати вдома або під час прогулянок. Такі варіанти виготовляються з надміцного пластику, але підходять тільки для рівного асфальтового покриття або підлоги. Основним критерієм є зріст малюка. Водій в положенні сидячи повинен легко діставати ніжками до підлоги. Велосипед з батьківською ручкою – це проміжний варіант між прогулянковою коляскою й триколісною моделлю. Малюк може самостійно крутити педалі або їхати, як пасажир. Для його зручності й безпеки передбачені комфортне сидіння, ремені для фіксації, регулювання висоти підніжки, руль з гумовими вставками. Після цієї моделі можна легко приборкати триколісний варіант.
  • Формуємо вміння тримати рівновагу. Для цього необхідний беговел. Не всі дорослі розуміють наскільки важливий цей етап для підготовки до переходу на самокат, а потім і на двоколісний велосипед. Управління цими засобами вимагають певних умінь і навичок, які не можуть сформувати ні толокар, ні триколісний велосипед. Юному водієві необхідно вміти балансувати, тримати рівновагу, мати правильну координацію рухів. Беговел, за відгуками батьків, значно полегшує перехід до самоката й двоколісного велосипеда. Модель немає педалей, а рухається завдяки поштовхам ніг. Починати можна вже у 2 роки, але для старту краще підійде варіант з великими гумовими колесами. Після того, як малюк навчиться впевнено керувати беговелом, йому буде легше освоїти самокат, а потім і двоколісний велосипед.
  • Особливий дитячий транспорт. У цю категорію ми віднесемо санки й скейтборд, які використовуються в різних умовах. У Києві та ряді інших регіонів України сніг став рідкістю, тому покататися на санках не завжди виходить. Скейтборд (дошка з колесами) сьогодні застосовується не тільки, як засіб для катання, але і як пристосування для виконання різних трюків. Також в цю групу входять електромобілі й педальні машинки.

В інтернет-магазині Панама можна замовити різні моделі дитячого транспорту із швидким доставленням по всій країні.