00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Веломобілі

Тип товару
Веломобілі(12)Квадроцикли(1)
Вік
1 рік(1)1,5 роки(1)10 років(1)2 роки(3)3 роки(10)4 роки(10)5 років(11)6 років(8)7 років(8)8 років(1)9 років(1)Від 2 років(1)Від 3 років(1)
Стать
Дівчаткам(1)Дітям(1)Хлопчикам(9)
Колір
Білий(1)Зелений(3)Помаранчевий(2)Темно-синій(1)Червоний(3)Чорний(1)
Країна-виробник
Україна(1)
Ціна, грн
Знайдено 13 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 13 товарів

Дитячий веломобіль – популярний транспортний засіб, що керується різними групами м”язів і дозволяє успішно тренувати і розвивати все тіло. Крім того, він задовольняє потребу у власному кермуванні, а також спритність, швидкість реакції та просторове мислення. В інтернет-магазині Панама батьки часто купують власний транспорт малюкові, як тільки йому виповнилося три роки, і користуватися ними поки вага не сягне 45 кілограмів. Відгуки та рекомендації інших клієнтів допоможуть у виборі оптимальної моделі.

Дитячі веломобілі: види

Особливий транспорт – це гібрид автомобіля та велосипеда для пересування по твердій поверхні. Для нього характерний стійкий широкий каркас, колеса, розташовані по трьох або чотирьох кутах, а також комфортне та ергономічне сидіння, розташоване досить близько до землі, проте найчастіше – повністю безпечне.

Існують кілька видів машин, купити які варто в залежності від бажання та потреб:

  • Класичні – це педальний пристрій з металевим каркасом і пластиковим корпусом. Він має повільний хід завдяки колесам з камерами, а також регульовані кермо і сидіння. Пристрій призначений для дітей починаючи з трирічного віку. Для підлітків використовують більший, розрахований на вагу водія до 60 кг. Зазвичай вони мають жорстку конструкцію, кілька швидкостей, регульоване сидіння і ремені безпеки.
  • Машини з акумулятором та без педального типу. Вони мають легшу конструкцію, невелику вагу, легке управління та допомагають опанувати навички самостійного пересування без великих зусиль. Деякі пристрої виглядають як спецтехніка сільськогосподарського або будівничого призначення.

Перший веломобіль дозволяється купувати, коли малюкові виповниться три рочки. Але оптимальним віком для цього транспорту вважається п'ять років. В цей час малюк вже може самостійно впоратися з кермуванням нескладним транспортним засобом. Ціна залежить від багатьох факторів – розміру, ваги, кількості швидкостей.

Як правильно вибрати

Перше, на що варто звертати увагу – це вік дитини та рекомендації виробника саме цей фактор впливає на зручність покупки та задоволення малюка від експлуатації машини. Саме це впливає і на такі показники як:

  • Швидкість та пристосування для її перемикання. Для найменших існують моделі що рухаються досить повільно та знижують ризик впасти та травмуватися. Для більш старших та підлітків часто обирають транспорт з можливістю перемикати швидкості та рухатися більш спритно.
  • Розташування педалей. Довжини ніг повинно бути достатньо, аби без проблем дістати до них. Колеса повинні бути широкими, і бажано – не пластиковими, а гумовими. Вони покращують амортизацію та роблять рух більш м'яким та комфортним.
  • Низька посадка знижує ризик впасти та травмуватися.

Будь-яка модель, що відповідає вимогам віку та безпеки, неодмінно порадує дитину та відволікатиме її від електронних гаджетів. Це стимулює фізичну активність, зміцнює здоров”я та покращує загальне самопочуття. Купити дитячі веломобілі з Києва та інших міст України можна на цій сторінці сайту panama.ua з доставкою у всі регіони країни. Користуйтеся зручними фільтрами та обирайте подарунок.