00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Велосипед

Тип товару

Вік

Колір

Стать

Матеріал

Ціна, грн

Знайдено 97 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 97 товарів

Велосипеди для дітей – джерело не тільки задоволення, а й метод фізичного розвитку. Їзда на байках сприяє розвитку координації руху, м’язів нижньої частини тіла, пресу, допомагає у формуванні хребта та статевої системи. Таке кардіонавантаження корисне для профілактики багатьох вроджених хвороб, для розвитку витривалості, легенів, наполегливості. За відгуками лікарів, саме їзда на байках – одна з необхідних умов цілковитого та всебічного фізичного розвитку. Саме тому купити їх радять всім родинам, в яких дитина досягла певного віку. Зробити це можна в нашому інтернет-магазині Панама – ми зібрали величезний каталог пристосувань для будь-якого віку.

Велосипеди для дітей: еволюція від примітивних пристосувань

Від появи першого прототипу до винаходу сучасної форми пройшло майже століття. За цей час до конструкції будо пристосовано колеса, спочатку дерев’яні, а потім залізі. Трохи згодом їх було обгорнуто гумовими накладками для більш комфортної їзди нерівними дорогами. І лише потім замість заліза почали використовувати спеціальні пневматичні повітряні гумові камери, що повністю амортизували дорогу, не зменшували швидкість та робили їзду максимально комфортною. Це і був перший повноцінний велосипед. І саме з цього часу ведеться відлік всім сучасним моделям для дітей.

Сучасні моделі налічують безліч модифікацій і варіантів з різною ціною, купити які можна в залежності від віку малечі та її здатності пересуватися байком. На цій сторінці сайту panama.ua ви можете замовити моделі:

  • З батьківським поручнем. Це спеціальні пристосування, які лише імітують катання, адже рух відбувається завдяки штовханню батьками. Утім, навіть у наймолодших виникає відчуття, ніби вони самостійно керують транспортом. З часом моделі-трансформери можуть пересуватися самостійно – для цього їх необхідно позбавити батьківської ручки. Такий транспорт зазвичай комплектується спеціальним дахом, м’яким чохлом на сидіння, поручнями. Вони призначені для малюків, які щойно навчилися ходити та можуть використовуватись до 3 років.
  • Класичні трьохколісні надають бажану свободу руху та виключають травми завдяки надійній конструкції, що не перегортається.
  • Двоколісні з додатковою зйомною парою або без неї навчать самостійно тримати рівновагу. Такий транспорт купують від 4 років, щоб навчити малюків самостійно кататися по-дорослому. Їх використовують з молодшого шкільного віку, для підлітків і юнаків. Саме такий вид максимально наближений до конструкції для дорослих.

Як обрати велосипед для дитини: правила для катання без травм

Аби катання приносила задоволення і користь, транспорт має відповідати певним вимогам, які базуються на двох показниках: віці та зрості хлопця або дівчинки. Від них залежить вибір тих технічних характеристик, що безпосередньо впливають на модель та розмір велосипеду:

  • Довжина рами — важливий аспект. Відстань від кермового механізму до переднього краю сидіння має дорівнювати довжині від пальців до ліктя малюка. А їх налаштування має забезпечувати таку висоту сидіння, щоб ноги діставалися землі. Це правило стосується і найменших, і підлітків.
  • Діаметр коліс. Малюкам 3-4 років достатньо 12-14 дюймів, в 4-6 років – 14-16, молодшим школярам – до 18-20 дюймів. Від цього залежить можлива швидкість байку.

На цій сторінці сайту ви можете прочитати необхідну інформацію, або звернутися за консультацією до наших менеджерів. Вони дадуть відповіді на ваші питання і допоможуть оформити замовлення. Воно приїде до вас протягом кількох днів завдяки швидкій доставці Києвом та Україною.