00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Каталки

Тип товару
Біговел(5)Каталки(1)Толокари(78)
Стать
Дівчаткам(49)Дітям(6)Хлопчикам(65)
Колір
Білий(3)Бірюзовий(1)Блакитний(3)Жовтий(6)Зелений(3)Помаранчевий(2)Рожевий(11)Салатовий(1)Синій(5)Червона(1)Червоний(11)Чорний(2)
Вік
1 рік(33)1,5 роки(31)10 місяців(7)11 місяців(7)2 роки(34)3 роки(47)4 роки(18)5 років(18)6 місяців(2)6 років(12)7 місяців(2)8 місяців(2)9 місяців(2)Від 12 місяців(19)Від 3 років(15)Від 6 місяців(2)
Країна-виробник
Франція(1)
Ціна, грн
Знайдено 84 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 84 товарів

Дитячі каталки – універсальні іграшки, що сприяють гармонійному фізичному та розумовому розвитку малюка. Більшість з них – це багатофункціональні, яскраві та цікаві конструкції. Завдяки товарам з цієї сторінки сайту panama.ua ваш син або дочка швидко навчиться координувати власні рухи та контролювати їх.

Дитячі каталки: види

Важко уявити більш різноманітну категорію товарів, ніж каталки. Вона об’єднує найрізноманітніші вироби за виглядом, які оздоблені колесами для формування координації та покращення рівноваги. В інтернет-магазині Панама можна купити такі іграшки:

  • Машинки – найбажаніший вид для хлопців, а іноді – і для дівчаток. Існує два типи виробів – які необхідно тягнути за мотузку – вони призначені для малюків, які вже впевнено стоять на ногах. Мають вигляд вантажного або легкового транспорту, або навіть спеціальної будівельної або сільгосптехніки. Оздоблені сидінням та кермом – для тих, хто любить швидко пересуватися. Вони рушать з місця завдяки ногам, якими відштовхується від землі або підлоги.
  • Самокати – для впевнених у свої рухах. Розвивають дуже велику швидкість, тож потребують доброї координації власних рухів. Мають великий вплив на фізичний стан організму, адже тренують м’язи всього тіла.
  • Універсальні – мають пристосування для використання в якості ходунків, качалки, стрибунців. Деякі моделі виглядають як трансформери – вони зростають разом з малюком, перетворюючись в самокати або автомобілі.

Виробники піклуються про те, щоб іграшки були не тільки корисними, але й цікавими. Тому вони оздоблюють їх додатковими звуковими або світловими пристроями, сортерами, кнопками:

  • вони допомагають розвивати дрібну моторику;
  • вдосконалюють пам’ять та увагу;
  • стимулюють формування асоціативних зв”язків;
  • стимулюють логічне мислення, формують причинно-наслідкові ланцюги.

Задля цієї мети часто використовують телефони, програвачі, кнопки та ліхтарі, які приваблюють дитину та поглинають її час та увагу. Ціна часто залежить і від додаткових опцій, і від типу, і від розміру – чим складніша конструкція, тим вона дорожча.

Особливості вибору: комфорт та якість на першому місці

Оскільки каталки пристосовані для фізичного розвитку, важливо підбирати їх з урахуванням дитячої ваги та зросту. Якщо мова йде про вироби для їзди верхи, важливо, щоб ніжки легко дістали землі, та мали трохи зігнуте розміщення. Якщо дитина ходитиме, спираючись на пристрій, варто, щоб руки діставали рукоятки без проблем. Для тих, хто любить тягнути або штовхати транспорт, мотузка має бути достатньої довжини, аби зайвого не нахилятися.

Занадто габаритний виріб «на виріст» – не найкращий вибір, адже він може бути незручним під час пересування.

Інші батьки у своїх відгуках радять враховувати матеріал та якість фарб. Такі речі зазвичай використовують на вулиці, тому на них очікує часте миття. Вони мають бути міцними, стійкими до тертя та вологи.

Враховуйте розмір коліс та стійкість конструкції – малюку повинно бути зручно, а батькам – спокійно за безпеку та комфорт пересування. З цією ж метою звертайте увагу на наявність спинки – вона додає комфорту та захищає від раптового падіння назад під час втрати рівноваги.

Замовити каталки на будь-який смак та отримати доставку по всій Україні можна цілодобово в нашому інтернет-магазині. Кур'єри працюють як Києвом, так і у всіх регіонах, щоб ви отримали своє замовлення якомога швидше.