00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Самокати

Тип товару

Вік

Персонажі

Ціна, грн

Знайдено 274 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 274 товарів

Дитячий самокат – це транспортний засіб, який приводиться в рух поштовхом ноги. Саме від того, як дитина відштовхується від землі залежить швидкість. Історія створення цього транспортного засобу сповнена суперечливих відомостей. Авторами вважаються різні винахідники (наприклад, Леонардо Да Вінчі). Але існує дві офіційні версії, які мають документальне підтвердження.

За однією автором є каретний майстер Міхаель Кесслер (1761), а за іншою – барон Карл фон Дрез (1817). Обидва винахідники жили в Німеччині. Запропоновані ними варіанти були виконані з дерева та не мають нічого спільного з сучасними моделями. У 1819 році англійський винахідник Денис Джонсон отримав патент на поліпшену версію самоката, який сконструював Карл фон Дрез. 

У першій половині 20 століття конструкція зазнала цілий ряд змін. Дека виготовляється з металу, вдосконалюються двоколісні варіанти, змінилися способи кріплення коліс. Майстерні поступово витісняються компаніями різного рівня. Кустарне виготовлення повністю замінено на промислове. В результаті всіх цих удосконалень діти нарешті отримали оригінальні варіанти для активного відпочинку.

Самокати для дітей: катаємося з задоволенням

У своїх відгуках батьки відзначають, що цей транспорт сприяє правильному фізичному розвитку. Малеча освоює нові для себе навички – вміння тримати рівновагу та правильну поставу, координувати свої рухи. У процесі катання навантаження розподіляється не тільки на ноги, але й на м'язи живота, сідниць, спини. Консультанти сайту panama.ua підготували короткий огляд інших важливих переваг самокатів для дітей:

  • дарують позитивні емоції та заряд бадьорості, підвищує самооцінку;
  • займають мінімум місця, легко поміщаються в багажнику автомобіля;
  • пропонуються моделі, виконані в різних цінових сегментах;
  • різноманітне оформлення та наявність додаткових опцій – колеса з підсвічуванням, регульоване по висоті кермо, батьківська ручка, сидіння для малюків, підвісні іграшки.

На самокаті з задоволенням катаються як хлопчики, так і дівчатка. Перше знайомство може відбутися вже в рік. Для початку підбираємо модель з батьківською ручкою й сидінням для малюка. У такому віці малеча ще не зможе самостійно відштовхуватися, тому кататиметься як на беговелі. До самостійних поїздок переходимо у 2 роки. Але такий вік можна вважати умовним параметром, адже водії-початківці мають різний рівень активності й фізичної підготовки. Це обов'язково повинна бути 4-х колісна модель, яка відрізняється високою стійкістю й не вимагає особливого ​​балансування. Малеча зможе з легкістю тримати рівновагу й буде отримувати задоволення від безпечного катання. 

Приблизно в 4-5 років переходимо на 2-х колісний варіант. Але всі діти з фізіологічних причин готові до освоєння подібних моделей. Можуть виникнути складнощі з координацією та балансуванням. Щоб підтримати інтерес малюка і підготувати його фізично в 3 роки переходимо на 3-х колісну модель і тільки після цього ускладнюємо завдання.

Купити дитячий самокат зі швидким доставленням по Києву та Україні можна в інтернет-магазині Панама.