00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Електромобіль

Тип товару
Автомобілі й техніка(1)Квадроцикли(1)
Вік
Від 3 років(2)
Стать
Дітям(1)Хлопчикам(2)
Колір
Білий(1)
Ціна, грн

Дитячий електромобіль – подарунок, який гарантовано сподобається малюку в будь-якому віці. Така іграшка стає улюбленою, а використовувати її можна і вдома, і на вулиці. Аби подарунок був не тільки цікавим, а й корисним і безпечним, варто знайти за якими принципами його обирати та на що звернути увагу. Менеджери нашого інтернет-магазину Панама підготували огляд найважливіших аспектів таких товарів.

Дитячі електромобілі: все, як у дорослих

Сучасні вироби для дітей – це малогабаритні пристрої, що рухаються завдяки наявності автономного джерела струму – акумуляторних батарей. Своєю появою сучасні іграшки завдячують французу Г. Планте, що винайшов свинцево-кислотний акумулятор в 1859 році. А масове виробництво перших прототипів розпочалося в 1907 році компанією «Detroit Electric».

Принцип дії полягає в тому, що рух стимулює двигун. Для подолання відстані необхідно натиснути на одну або кілька педалей. Існують різні варіанти потужності двигуна та максимальної швидкості в залежності від вікової категорії, на яку розрахований транспорт.

Внутрішня частина часто оздоблена по аналогії з транспортом для дорослих: існують гальма, кермо, панель приладів. Сучасні моделі мають як більш іграшковий вигляд, так і відтворюють популярні світові марки. Купити їх можна орієнтуючись на бюджет, вік та уподобання малюка.

Чи дійсно необхідні дитячі електромобілі

Більшість виробників пропонують широкий модельний ряд, що призначений для малюків починаючи від 1 року. Тож, за наявності певного бюджету, можна купити власний транспорт вже на другому році життя. Проте, існують і бюджетні варіанти, що забезпечують не менше задоволення. Такий подарунок – вкрай необхідний, адже він виконує одразу кілька важливих функцій:

  • Дозволяє відчувати себе дорослішим.
  • За наявності багатьох функцій дозволяє не тільки кататися, а й вигадувати багато різноманітних сюжетів для ігор.
  • Стимулює розвиток координації рухів та орієнтації в просторі.
  • Розвиває почуття відповідальності, впевненості, привчає елементарним правилам поведінки на дорозі.
  • Пригортає увагу інших малюків та зменшує емоційну напругу в тих, хто від природи має тихий та сором’язливий характер.

Якщо ви помітили, що прокат електромобіля на майданчику викликає бурхливі емоції, варто подумати про придбання власного транспорту. Завдяки різним категоріям та цінам придбати таку іграшку можуть родини з різним бюджетом.

Вибір: кожному своє

Сучасні моделі випускаються для різних вікових категорій, а також оздоблені різними технічними опціями для якісної роботи. Найважливіший критерій – врахування віку малюка. Саме від цього залежить безпека найменших та спокій батьків:

  • Для віку від 1,5 до 4 років бажана наявність пульту дистанційного керування. Так батьки можуть самостійно контролювати швидкість та траєкторію руху, гальмувати або прискорюватись. Бажано користуватися ременями безпеки. Зазвичай такі машини витримують вагу до 25-30 кг.
  • Після 4 років особливу зацікавленість викликають репліки відомих машин. Зазвичай це – зменшені копії позашляховиків, кабріолетів, спортивних болідів. Вони мають кілька швидкостей, можуть різко розганятися, досить маневрові. Їх ціна вища, проте більша і реалістичність.

На цій сторінці сайту panama.ua можна купити будь-які дитячі електромобілі, скориставшись зручним фільтром для пошуку. Відгуки інших клієнтів допоможуть обрати потрібну модель, а швидка доставка Києвом та Україною задовольнить найвибагливіших покупців.