00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Збірні моделі

Тип товару

Вид

Вік

Стать

Кількість елементів

Ціна, грн

Знайдено 126 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 126 товарів

Збірка моделей (моделювання) – це захопливе заняття як для дітей, так і для дорослих. З набору вихідних елементів пропонується створити зменшені копії реалістичних транспортних засобів, різних споруд, техніки спеціального призначення. На противагу традиційним конструкторам, отримана копія є точним, зменшеним втіленням оригіналу та відрізняється високим рівнем деталізації. 

Співвідношення розмірів збірної іграшки до оригіналу визначає масштаб. На складність процесу більшою мірою впливає кількість і розмір вихідних деталей. Чим вони менші, тим більше буде потрібно точності, уважності, терпіння. Такі набори зазвичай призначаються для дітей віком від 3-х років і старше. Для старту краще підібрати модель з доступною тематикою. Наприклад, казковий замок, зображення тварин, рибок, рослин, яке після складання потрібно розфарбувати. Бажано, щоб всі елементи з'єднувалися без клею. Основні матеріали – картон, пластик, фанера. 

У цій категорії іграшок досить багато наборів для складання різних видів техніки у масштабі 1:35, 1:72. Для військових літаків популярні масштаби 1:48, 1:72, для кораблів – від 1:72 до 1:550. Найбільше доведеться потрудитися над військовими та цивільними кораблями великих розмірів. Знайомство з технікою рекомендується починати з легкових автомобілів. А військова чи будівельна техніка, вантажівки й кораблі вимагають не тільки терпіння, особливої уважності, посидючості, але і певної вправності.

Збірні моделі: підбираємо за віком

У своїх відгуках батьки відзначають, що їм не завжди просто обрати тематику. Виробники часто прагнуть розширити цільову аудиторію, тому можуть занижувати передбачуваний вік учасників гри. Пропонуємо вам огляд розповсюджених тем у прив'язці до віку дитини:

  • Дошкільнята. Зібрана модель згодом повинна стати елементом гри. Перші комплекти складаються з невеликої кількості вихідних елементів та виконані з картону чи дерева. Важливо, щоб їхній сюжет був доступний для розуміння. Це може бути будиночок для ляльки, зображення тварин і рослин, автомобілі. Для знайомства підійдуть варіанти, які потім потрібно оформити за допомогою олівців, фломастерів або акрилових фарб. Іноді вони входять у комплект, але найчастіше їх доводиться купувати окремо.
  • Молодші школярі (до 10 років). Допускається використання додаткових інструментів і клею. Основні матеріали – дерево та пластик. Серед цікавих тем – пам'ятники архітектури, складна техніка, різні атрибути.
  • Підлітки. Те, що молодшим школярам здасться новим і незвичним, підлітки сприймають як банальність. Цікаві теми – космос, флот, авіація, залізниця й поїзди, а також складна військова техніка, зменшені копії історичних об'єктів. Такі набори мають високу ціну (у порівнянні з іншими пропозиціями) через велику кількість деталей.

На сайті інтернет-магазину Panama збірні моделі можна замовити із гарантованим доставленням по Києву та Україні. Моделювання виробляє уважність, акуратність, правильну координацію, зміцнює кисті, вчить діяти відповідно до певних правил. Таке заняття дозволяє встановити зв'язок між візуальним зображенням і його практичним втіленням, а також підвищує самооцінку й розширює кругозір.