00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Папки

Тип товару
Папки(411)
Вид
З кліпом(9)З файлами(26)На блискавці(129)На резинках(88)Тека-бокс(1)Тека-конверт(31)Тека-куточок(3)Тека-пенал(29)Тека-планшет(8)Тека-портфель(8)Тека-реєстратор(61)Тека-швидкозшивач(43)
Колір
Бірюзовий(3)Блакитний(2)Жовтий(2)М'ятний(1)Рожевий(7)Синій(2)Сірий(1)Фіолетовий(1)Червоний(1)
Вік
10 років(2)11 років(2)12 років(2)5 років(2)6 років(2)7 років(2)8 років(2)9 років(2)Без обмежень(16)Від 15 років(11)Від 3 років(3)Від 5 років(36)Від 6 років(309)Від 7 років(3)
Стать
Дівчаткам(282)Дітям(225)Жінкам(3)Хлопчикам(188)
30(1)
Ціна, грн
Знайдено 414 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 414 товарів

Канцелярська папка – це звичний аксесуар для зберігання документів і паперів, Він досі поширений, попри різноманітні гаджети, які здатні зберігати великий обсяг інформації в електронному вигляді. Вважається що така приналежність більшою мірою необхідна школярам, ​​студентам, офісним співробітникам, та багато хто з нас зберігає вдома особисті документи саме у папках. Автором цього винаходу є німецький купець, підприємець і графік Фрідріх Зеннеккен. У другій половині 19 століття він заснував компанію, що займалась виробництвом канцелярського приладдя. Більша частина пропозицій була розроблена її власником. Найвідомішими винаходами Фрідріха Зеннеккена стали папка та дірокол. Ці моделі він представив у 1886 році. Педантичні німці у своїх відгуках відразу ж відзначили, що тепер конторську документацію можна зберігати в ідеальному порядку. 

У 1895 році скромний службовець одного з міських управлінь Німеччини Карл Гладітц запатентував швидкозшивач. Надалі саме в цій країні відкривається досить багато компаній, фахівці яких активно працюють над удосконаленням канцелярського приладдя. Вони поліпшують способи кріплення, картон частково замінюють пластиком, а також пропонують продукцію в різних цінових групах – від бюджетної до елітної.

 

Основні види папок

Сучасні варіанти надійно захищають листи паперу від заломів, попадання вологи, вицвітання, забезпечують акуратне, впорядковане зберігання та транспортування. Сьогодні у нас є можливість купити не тільки швидкозшивачі, але і інші моделі:

  • Тека на гумці. Такі варіанти дуже зручні для школярів, бо вони відрізняються легкістю, простотою використання, надійною фіксацією. Ці пропозиції практично повністю витіснили застарілі моделі із зав'язками. Гумка розташовується на кутах, дещо рідше по центру. Раніше для виготовлення застосовувався картон, та зараз його замінив пластик (поліпропілен). Він може бути матовим, прозорим, кольоровим або з малюнком. Надійно захищає вміст від механічних впливів, стійкий до перепаду температур, легко очищається від забруднень, тому підходить для зберігання й транспортування. Максимальна місткість – до 600 аркушів.
  • Планшет (кліпборда). Має щільну підставку, яка часто доповнюється металевими куточками, та притискний механізм (інколи також додаткову захисну кришку). Зазвичай використовується під час виступів і презентацій.
  • З прозорими вкладками. Пластиковий корпус із файлами (максимум 100 шт.). Може виконуватись як швидкозшивач чи мати перфорацію. Такий варіант дозволяє тематично розділити документи. Його часто використовують не тільки в офісах, але і для зберігання особистих паперів у домашніх умовах, а також для демонстрації каталогів або меню.
  • Конверти з кнопкою. Призначені для зберігання та транспортування паперів, а також дрібних предметів. Найчастіше виготовляються з поліпропілену, та інколи зустрічаються й текстильні варіанти, які закриваються на блискавку.

Школярам і студентам пропонуються спеціальні моделі, призначені для нот, малюнків, творчих робіт, креслень, зошитів.

Замовити папки для паперів з доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.