00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Пенали

Колір

Стать

Тип товару

Ціна, грн

Знайдено 348 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 348 товарів

Пенал – це обов'язкова приналежність, яка необхідна школяреві будь-якого віку. Зазвичай його використовують для зберігання та переміщення невеликого за розміром канцелярського приладдя, що постійно застосовуються в навчальному процесі.

Шкільний пенал: основні види та матеріали

Випускається в таких основних різновидах:

  • Пенал-косметичка. Модель нагадує невелику сумочку, яка закривається на блискавку або кнопку. Не має кишень, але іноді розділяється на дві секції. Такі варіанти не підходять для молодших школярів, оскільки в них досить складно швидко знайти необхідну річ. Можуть використовуватися для зберігання аксесуарів одного типу, наприклад, кулькової ручки, олівця. Більше підходять дівчаткам.
  • Тубус. Може виготовлятися з пластику або текстилю. На противагу косметичці, має більш щільну основу, але дрібні предмети, наприклад, ластик у тубусі зберігати незручно. Основною перевагою є компактність і можливість швидкого вилучення необхідно предмета, в порівнянні з косметичкою.
  • Бокс. Має прямокутну форму й плоскі верх і низ, закривається на блискавку. Є різновидом косметички, але в ньому легше знайти потрібну приналежність.
  • Книжка. Такий варіант має плоску форму, жорсткий каркас і закривається на блискавку. У розміщених на різних сайтах відгуках батьки та вчителі відзначають, що це практичний і зручний пенал особливо для молодших школярів. Може складатися з одного або декількох відділень. Кожен предмет в ньому має свою місце, бо закріплюється за допомогою еластичної гумки. Кількість канцелярського приладдя, необхідного першокласнику може досягати 25 шт, але в такому футлярі є спеціальне місце для ручок, олівців, гумок і інших аксесуарів. Ціна виробу залежить від його розміру та кількості секцій.

Перелік вмісту складається з урахуванням віку дитини (молодша, середня чи старша школа), а також специфіки навчання (математичне, гуманітарне, художнє).

Для виготовлення застосовуються такі матеріали:

  • Текстиль. Зазвичай використовується поліестер, що досить міцний й легко очищається. Також випускаються каркасні варіанти з щільного картону, обтягнутого текстилем.
  • Пластик. Класичним прикладом служить тубус. Також пропонуються плоскі, прямокутні вироби, які за формою нагадують коробку. Найбільшою популярністю у старшокласників користується пенал-трансформер з висувними елементами й вбудованими відділеннями. Він може вмістити приблизно 50 різних предметів, які нескладно розташувати акуратно. Важливо, щоб такий виріб було виготовлено з надміцного пластику. Бюджетні моделі в формі коробок і тубусів не стійкі до пошкоджень. При падінні можливе утворення тріщин і навіть відколів.
  • Метал і дерево. Ці матеріали сьогодні застосовуються рідко, переважно вдома. Вони надійно захищають вміст, але досить важкі й не рекомендуються для перенесення.

Серед корисних доповнень відзначимо спеціальні вставки, які світяться й дозволяють швидко знайти такий виріб у ранці або рюкзаку, а також захисну водонепроникну підкладку в текстильних моделях.

Купити пенал з гарантованим доставленням замовлення по Києву та Україні можна в інтернет-магазині Panama.