00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Парти

Panama

Татьяна, к сожалению, поставка данного товара задержалась. Мы ожидаем его поступление на протяжении 1-3 рабочих дней. Уточнить интересующую Вас информацию, Вы сможете как только товар появится на складе.
63c5ed93dd381410645980.jpgПарта зі стільчиком - Bambi M 3111, зелена

Уляна

Дуже класна і якісна парта з кріслом! Діти задоволені! Є регулятор висоти для парти і стільчика! Панама- ви класні!
63c5ed93dd381410645980.jpgПарта зі стільчиком - Bambi M 3111, зелена

Ольга

Парта со стульчиком классные! Ребенок с удовольствием садиться делать уроки! Панама-Вы лучшие!!! Люблю Вас)
63c5ed93dd381410645980.jpgПарта зі стільчиком - Bambi M 3111, зелена

Парти – незамінний помічник у вихованні дитини незалежно від її віку. Якщо ваш малюк вже відвідує садок, або готується до вступу в школу – вона допоможе сформувати необхідні навички та привчити до порядку. Правильні меблі зменшують навантаження під час навчання, формують зацікавленість та створюють затишну атмосферу в кімнаті. Саме тому інтернет-магазин Панама зібрав величезну колекцію навчальних меблів, що підходять до оселі різного розміру та адаптовані під різний вік.

Парти: види та фасони

Виробники розробляють чимало різновидів та конструкцій, тож на цій сторінці сайту panama.ua можна купити пристосування і для великого будинку, і для маленької кімнати, і для дошкільних закладів. Вам обов'язково допоможуть наші детальні описи та відгуки інших клієнтів. А точні заміри та яскраві фото доповнять картину та допоможуть у виборі оптимальної моделі.

Для їх виготовлення застосовують:

  • натуральне дерево;
  • міцний пластик;
  • легкі метали.

Всі матеріали відповідають суровим вимогам, адже мають бути безпечними для дитячого здоров’я. Деталі та кріплення мають безпечну форму без гострих кутів та зазубри для мінімізації травм. Всі елементи міцно прикріплені один до одного, щоб уникнути випадкового складання або деформації меблів.

На відміну від виробів з минулого, сучасні парти мають велику кольорову гаму, щоб легко вписатися в інтер’єр будь-якої кімнати. Яскраві або стримані натуральні або неонові, однотонні або мультикольорові – всі вони створені, щоб створити особливу атмосферу під час навчання та зацікавити малюка. Для найменших стільниці та полиці мають яскраву розмальовку з зображеннями улюблених мультиплікаційних героїв, для старших – оздоблені додатковими елементами та полицями для зручності та розташування всіх необхідних предметів: поличками, ящиками, підставками для книг і монітора, для ніг, магнітними дошками. Ціна залежить як від особливостей конструкції, так ф від додаткових опцій та пристосувань.

Як обрати парту

Якість та зручність – важливі умови успішного навчання та правильного розвитку дитини. Для комфортного розміщення, посидючості та концентрації уваги батьки мають звертати увагу на:

  • Зріст. І стілець, і стіл підбираються з його урахуванням. Моделі, які скріплені між собою, зазвичай оздоблені механізмами для регулювання. Трансформери – економічно вигідні, адже дозволяють використовувати їх протягом тривалого часу.
  • Сидіння – висоту спинки, глибину, можливість відкидати її.
  • Горизонтальну поверхню столу – її висоту, можливість підвищення, площу, кут нахилу.

Особливої уваги заслуговують моделі, в яких кут нахилу регулюється. Це обумовлене особливостями дитячої анатомії, адже вимагає під час різних занять різної постави, що дозволяє повністю розслабити спину та шийний відділ:

  • для читання зробіть нахил під кутом 30 градусів;
  • для занять письмом підійде нахил на 15 градусів,
  • для малювання – 0.

Не варто економити простір кімнати, вибираючи невеликі або навіть надто компактні моделі. Літі не повинні звисати, тож робоча поверхня має бути досить широкою. Те саме стосується і стільця – його розмір має бути достатнім для комфортного розміщення, а конструкція – міцною та надійною.

Замовити парти з доставкою до вашої оселі можна на цій сторінці сайту. Ми приймаємо замовлення цілодобово, і піклуємося про швидку доставку не тільки Києвом, а й в усі регіони України без передплати.