00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Ранці, рюкзаки, сумки

Знайдено 675 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 675 товарів

Підручники на ременях, або як діти ходили до школи раніше

Дитячі ранці, рюкзаки та сумки дуже популярні серед школярів різного віку. Сучасний шкільний аксесуар має цікаву історію. Спочатку діти використовували ремінь, який кріпився навколо стопки книжок. У період з 30-х до 60-х років минулого століття школярі використовували полотняні або шкіряні мішечки з одним ремінцем, або мініатюрні портфелі. Деякі учнів носили свій «багаж» на спині у квадратних шкіряних аксесуарах, застібнутих на пряжки.

Зручні дитячі ранці та сумки з’явились трохи пізніше: 1967 році компанія JanSport випустила нейлонові рюкзаки, які з часом перетворилися на учнівські портфелі, які ми знаємо сьогодні. Це сталось завдяки їхньому магазину, розташованому на території В Вашингтонського університету. Керівник цього магазину давав виробнику рекомендації, які спонукали адаптувати новий товар до потреб студентів. 13 років знадобилось торговій марці, щоб створити зручний дизайн.

Перехід від практичності до використання улюблених телевізійних героїв у дизайні стався в останні десятиліття. Але все може знову змінитися, адже популярними стають нові пласкі моделі з відсіками для ноутбуків та смартфонів, замість книг та зошитів.

Дитячі ранці, рюкзаки та сумки: у чому їх різниця

  • Ранець, на відміну від рюкзака та дитячої сумки, має жорстку форму, та не обвисає навіть під вагою свого вмісту. Так навантаження рівномірно розподіляється на весь хребет дитини, що діє як профілактика сколіозу. Стінки захищають підручники та пенал, приховують гострі кути так, щоб вони не врізалися в спину дитини. Це оптимальний варіант для учнів молодших класів.
  • Рюкзак більше підійде учням середніх і старших класів. У нього буває щільна спинка, але стінки зазвичай м'які. Підлітки їх обирають через форму та стильний дизайн, але малим дітям вони можуть нашкодити несформованому хребту.
  • Звичайні дитячі сумки в залежності від виду підійдуть для прогулянок, або подорожей. Вони стануть надійним сховищем речей, або допоможуть зручно організувати гаманець, телефон, санітайзер та інші предмети, які можуть знадобитись поза домом. Будь-який з описаних аксесуарів можна купити на сайті panama.ua.

Зручні консультації та швидке обслуговування

Інтернет-магазин Panama — це чудовий вибір ранців для дітей, доступні ціни, безкоштовна доставка Україною та допомога менеджерів за потреби. В Києві наші товари приходять протягом однієї доби, а в інші міста — протягом трьох днів. Перед купівлею ви можете дізнатись відгуки про товар та поставити свої питання нашому консультанту.