00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Зошити та блокноти

Знайдено 2271 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 2271 товарів

Зошити та блокноти – це найпоширеніше канцелярське приладдя, Але зошит більшою мірою використовується при підготовці до школи, а також безпосередньо у процесі навчання. Першими його почали застосовувати стародавні греки приблизно у VII столітті до н.е. Але зроблений він був з 4-х скріплених дощечок, покритих воском. Для письма застосовували паличку з загостреним кінцем. Першими почали виготовляти папір китайці, а використовували вони для цього волокна бамбука й деякі трави. У XIV столітті в Європі з'являються перші паперові мануфактури. Саме папір досить швидко витіснив папірус, кам'яні та дерев'яні дощечки. 

Появі блокнота ми зобов'язані королівському двору Франції. Під час правління Людовика XIV (1643-1715) було модно обмінюватись короткими записками на клаптиках паперу, які передавалися непомітно. У той час дуже цінували витончений смак і хороші манери у спілкуванні. Для зручності написання записок і зберігання чистих листочків придворні стали замовляти мініатюрні книжки-обкладинки. Так з'явилися перші блокноти. Згодом вони стали застосовуватися не тільки для написання записок, а й для фіксації коротких відомостей. У XIX столітті їх доповнили перфорацією, щоб сторінки відривались акуратно.

Зошити та блокноти: особливості запропонованих варіантів

Сьогодні обидва ці варіанти набули широкого поширення. Попри те, що виконання цілого ряду завдань взяли на себе гаджети, вони як і раніше актуальні. На цій сторінці сайту інтернет-магазину Panama представлена ​​різноманітна колекція зошитів і блокнотів, виконаних в різних цінових категоріях. Будь-який варіант можна купити з гарантованим доставленням по Києву та Україні. Підібрати необхідне канцелярські приладдя вам допоможуть відгуки споживачів, а також консультації наших менеджерів.

Зупинимося докладніше на особливостях пропонованих виробів:

  • Зошит. Сучасний варіант – це щільна обкладинка, в яку поміщені розліновані аркуші паперу, з'єднані між собою за допомогою скріпок, клею або прошиті нитками. Кількість сторінок може бути різною, але у навчальних варіантах вона стандартизована – 12, 18, 24, 48, 60, 96 аркушів. Деякі варіанти можуть бути доповнені перфорацією. Тематичні пропозиції, необхідні для вивчення певного предмета, за змістом і формою часто нагадують брошури.
  • Блокнот. Допомагає бути зібраним і організованим. Його можна використовувати для запису важливої ​​інформації, креативних і творчих думок, термінових заміток, кулінарних рецептів. Якщо зошит більшою мірою потрібен учням і студентам, то блокнот застосовується представниками різних поколінь і професій. Пропонуються варіанти з білими або кольоровими аркушами, у клітинку, лінійку, комбіновані та навіть у крапку, у форматі А4, А5 або А6 (легко поміщається в кишеню), з датами та часовими рамками. Це можуть бути моделі з особливим призначенням, наприклад, для ведення особистого або ділового щоденника, а також вони доповнюються іншим канцелярським приладдям (ручками, кольоровими олівцями, закладками) або іграшкою. Подарункові варіанти відрізняються вищою ціною, вишуканим оформленням і часто поміщені в оригінальне пакування.