00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Щоденники

Тип товару
Альбом з трафаретами(1)Блокноти(6)Зошити для нот(2)Ігрові набори(1)Книги(21)Розвиваючі іграшки(1)Розвиваючі книги(1)Щоденник(25)Щоденники(2)
Вид
Альбоми, анкети, щоденники(1)Книги-тренажери(1)Плакати(1)Щоденник бажань Wish Book(3)Щоденник краси(5)Щоденник щастя(6)My Smash Book(4)
Колір
Рожевий(1)
Вік
10 років(2)3 роки(1)4 роки(1)5 років(1)6 років(1)7 років(1)8 років(2)9 років(2)Від 10 років(5)Від 3 років(1)Від 5 років(6)Від 6 років(32)Від 8 років(5)
Стать
Дівчаткам(32)Дітям(27)Жінкам(2)Хлопчикам(13)
Картон(1)
80(1)
Ціна, грн
Знайдено 55 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 55 товарів

Щоденник залишається обов'язковим атрибутом для школяра, попри те, що чимало шкіл мають свої сторінки в інтернеті й там розміщують відомості про успішність та поведінку учнів. Цей важливий документ почали використовувати на рубежі 19-20 століть у земських школах Російської імперії, які були відкриті у сільській місцевості та в губерніях. Всі учні займалися в одній класній кімнаті з єдиним викладачем. Шкільні щоденники на початку 20 століття містили масу важливих відомостей про свого власника. Наприклад, крім традиційних анкетних даних, зазначали розмір взуття, зріст, ім'я та прізвище улюбленого письменника. Тиждень розпочинався не з понеділка, а з неділі, а також, крім розкладу й оцінок, обов'язково вказувався графік чергувань. 

Пізніше ці приналежності почали випускати у щільній обкладинці, а на останній сторінці з'явилася пам'ятка про правила заповнення. Довгий час вони містили лише оцінки та мали стримане оформлення. Ціни на такі вироби були приблизно однаковими, незалежно від того де саме вони надруковані. У другій половині 20 століття з'явилися спеціальні поля, в яких педагоги могли написати гнівні відгуки про обурливу поведінку учня.

Правильно підібраний шкільний щоденник, як мотиватор для гарного навчання

У 80-ті дітям набридло нудне оформлення цієї приналежності й вони почали доповнювати їх різнобарвними закладками, вкладали під обкладинку улюблену листівку, а найсміливіші навіть використовували наклейки й перекладні картинки. Щоденник довгий час був для учня за значущістю приблизно таким же важливим документом, як паспорт для дорослого, тому через його відсутність батьків могли навіть викликати до школи. Сьогодні ставлення до цього атрибуту стало більш ліберальним, хоча його наявність все ж є обов'язковою. Але тепер це художньо оформлений виріб, що відображує індивідуальність свого власника й має оригінальний дизайн.

Перш ніж купити таку важливу приналежність звертаємо увагу на наступні аспекти:

  • Обкладинка. Вона обов'язково повинна бути виконана з щільного картону, а глянець, ламінування, тиснення – це додаткові переваги, здатні підвищити її зносостійкість. Модель з м'якою обкладинкою дещо легша. Але такий варіант швидко зношується й до кінця навчального року може стати непридатним для використання.
  • Щільність сторінок. Цей показник повинен бути не менше 120 г/м2. Така щільність виключає просвічування, а також гарантує якісне виконання кольорового друку.
  • Спосіб кріплення. Тут наші можливості обмежені пропозиціями виробників, які вважають за краще використовувати клей, а скріпки застосовують, зазвичай, для виробів з м'якою обкладинкою.
  • Оформлення. Дівчатка віддають перевагу обкладинкам, що прикрашені квітами, а також зображенням казкових і анімаційних принцес, тварин. Хлопчиків більше приваблюють супергерої, транспортні засоби, спортивна тематика.
  • Призначення. Пропонуються варіанти для загальноосвітнього або для творчого навчання (музика чи образотворче мистецтво).

Замовити шкільні щоденники з доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.