00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Каталки

Тип товару
Залізничний транспорт(2)Іграшки-каталки(115)Інтерактивні іграшки(1)Каталки(9)Машинки для малюків(2)Мильні бульбашки(1)Музичні іграшки(5)Музичні інструменти(1)Розвиваючі іграшки(1)Розвиваючі центри(3)Рятувальний транспорт(1)Сортери(2)Ходунки(1)
Вид
Бегемот(1)Гелікоптер(1)Динозавр(1)Жираф(1)Заєць(1)Качки(1)Корова(1)Корови(1)Коти(1)Ксилофон(1)Ксилофони(1)Лев(1)Поезда(1)Слон(1)
Віковий діапазон
0-12 місяців(7)1-3 роки(102)3-5 років(45)5-6 років(1)
Вік
1 місяць(2)1 рік(61)1,5 роки(100)10 місяців(6)11 місяців(6)2 місяці(2)2 роки(103)3 місяці(2)3 роки(111)4 місяці(2)4 роки(40)5 місяців(2)5 років(40)6 місяців(4)6 років(1)7 місяців(4)8 місяців(4)9 місяців(6)Від 1 року(1)Від 12 місяців(2)Від 12 років(1)Від 18 місяців(4)Від 2 років(3)Від 3 років(5)З 12 місяців(1)З народження(2)
Стать
Дівчаткам(110)Дітям(14)Хлопчикам(117)
Білий(1)Блакитний(3)Жовтий(3)Зелений(2)Помаранчевий(2)Рожевий(2)Салатовий(1)Світло-рожевий(1)Синій(2)Фіолетовий(1)Червоний(3)
Дерево(10)Пластик(21)
3 в 1(1)
Китай(1)Таїланд(1)Франція(1)
Ціна, грн
Знайдено 138 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 138 товарів

Дитячі каталки удосконалюють рухові навички без нудних та тривалих занять, спираючись лише на ігри та задоволення. Їх існує велика кількість різноманітних видів та типів – тож ви з легкістю підберете необхідний екземпляр в нашому інтернет-магазині Панама. Завдяки цим нескладним пристроям можна легше навчити малечу першим крокам та розвивати опорно-руховий апарат швидко та безпечно.

Каталки: безмежна користь на початку життя

Перші кроки завжди оповиті турботою та хвилюванням. У всі часи батьки намагалися зробити цей період безтурботним та комфортним. Такий необхідний для розвитку винахід був створений багато століть тому, і сучасні батьки мають за це подякувати пращурам. Спочатку його виготовляли зі звичайної деревини, приробляли колеса – і малюки мали цікаві та занятні іграшки. Згодом, з появою пластика, він обійняв першість, проте деревина залишається не менш популярним матеріалом.

І в давнину, і тепер каталки – надто важливий помічник та стимулятор фізичного та розумового розвитку:

 • він зміцнює всі групи м'язів;
 • стимулює активність;
 • розвиває координацію та спритність;
 • дарує позитивні емоції;
 • синхронізує роботу всіх частин тіла;
 • освоюються нові рухи, наприклад, ходьба спиною, на місці, біг.
 • Види та особливості

Зробити перший крок, стати більш впевненим, весело бігати та розважатись – з каталками можна отримати будь-який результат, якщо обирати їх правильно. Адже для кожної мети вигадали свій тип пристрою:

 • Ходунки дозволяють впевнено встати на ноги та зробити свої перші кроки без сторонньої допомоги. Їх зовнішній вигляд може імітувати будь- що, тож батьки з легкістю підберуть своїй дитині те, що треба. Малюк чіпко вхопивши ручки може здійснювати свої перші, а від того і невпевнені кроки
 • Машинка з довгою пластиковою, дерев”яною ручкою або мотузкою стимулює подальший розвиток опорного апарату. Часто вони оздоблені іграшковими пасажирами – що особливо подобається малюкам. Щоб вони рухалися, їх необхідно штовхати або тягнути.
 • З ручкою, завдяки якій пристрій штовхають перед собою – улюблена забавка багатьох. Часто вони оздоблені спеціальними звуковими ефектами, тож особливо подобаються і дівчаткам, і хлопцям. Найчастіше їх виробляють з пластику або деревини, яскраво розфарбовують, доповнюють елементами що крутяться або коливаються під час гри.
 • Сортери – це комбінація каталки та пристрою для розвитку інтелекту.

Ціна залежить від кількох факторів – розміру, матеріалу, типу. Якщо ви вагаєтесь – прочитайте відгуки інших батьків. Вони часто містять корисну інформацію щодо особливостей різних конструкцій. На цій сторінці сайту panama.ua можна скористатися зручним фільтром та купити модель, що відповідає вашим вимогам та критеріям. Всі товари пройшли ретельну сертифікацію, тож про їх якість можна не турбуватися. Наші менеджери готові відповісти на ваші питання, після чого організують швидку доставку Україною та Києвом.