00 to 21.00

Панама - портал для родителей
Щедрий вересень 🍎 Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Для пісочниці

Тип товару
Будівельна техніка(2)Відерця(11)Візки(5)Іграшки для пісочниці(24)Ігровий набір(3)Лійки(8)Лопатки та граблі(22)М'ячі(1)Набори для пісочниці(102)Пісочниці(7)Форми-пасочки(14)
Вид
Відро(8)Возик(2)Граблі(5)Лійка(4)Лопата(3)Млин(1)Пасочка(8)Сито(4)
Вік
1 рік(77)1,5 роки(57)10 місяців(5)11 місяців(5)2 роки(118)3 роки(149)4 роки(144)5 місяців(1)5 років(143)6 місяців(5)6 років(71)7 місяців(5)7 років(25)8 місяців(5)8 років(1)9 місяців(5)Від 1 року(2)Від 12 місяців(4)Від 18 місяців(14)Від 2 років(3)Від 3 років(9)Від 3 років(2)Від 6 років(1)З 12 місяців(1)
Колір
Бірюзовий(3)Блакитний(7)Бузковий(1)В асортименті(1)Жовтий(14)Зелений(7)Малиновий(2)Помаранчевий(3)Різнобарв'я(2)Різнокольоровий(1)Рожевий(10)Салатовий(3)Синій(7)Фіолетовий(1)Червоний(10)
Стать
Дівчаткам(106)Дітям(20)Хлопчикам(103)
1-5 елементів(2)10-50(2)до 10(32)
Cars (Тачки)(1)
Анна (Anna)(1)Вуді Прайд (Woody Pride)(1)Ельза (Elsa)(2)
Китай(4)Німеччина(2)Польща(36)Україна(9)Франція(12)Швейцарія(6)
Ціна, грн
Знайдено 199 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 199 товарів

Першими іграшками для пісочниці були зовсім не яскраві та різнокольорові вироби з безпечного пластику, а звичайні палички, камінчики та інші не зовсім безпечні речі. Після відкриття технологій виготовлення посуду з металу та скла до розваг приєдналися тарілки, миски, банки, які виконували роль сучасних формочок та пасок. Сьогоднішні набори не тільки пригортають увагу, а є абсолютно безпечними і в жодному разі не травмують малюка під час активних розваг. На цій сторінці сайту Panama.ua можна замовити як найпростіші товари, так и багатокомпонентні комплекти для складних сюжетів та колективних розваг біля водойми або на майданчику.

Дозвілля на свіжому повітрі — переваги

Прогулянки на свіжому повітрі та взаємодія з сипучими матеріалами дуже важлива для здоров’я та розвитку малюків. Під впливом сонячного світла виробляється вітамін Д, важливий для активного та правильного розвитку організму. Розваги з водою та в пісочниці необхідні як для укріплення імунітету, так і для дрібної моторики, яка з часом впливає на формування мовлення та мислення. Тож купити іграшки, які сприятимуть здоровому розвитку, вкрай необхідно.

В основному за допомогою таких аксесуарів діти пораються руками, акуратно будують споруди або просто ліплять пасочки, в залежності від індивідуальних переваг. Робота пальчиками сприяє розвитку координації рухів, допомагає зосереджуватися на деталях. Барвисті та різнокольорові вироби з безпечного пластику з багатьма елементами дозволяють паралельно засвоювати поняття про форми, кольори, розміри, а також дізнаватися про властивості природних матеріалів. Малюк вчиться посидючості, власноруч створює щось нове і реалізує власну фантазію.

Як правильно вибрати іграшки для пісочниці

Вибираючи предмети для пісочниці, варто не тільки вивчати відгуки інших клієнтів, а й враховувати наступне:

  • Вони мають бути безпечними, не мати гострих кутів і дрібних деталей, не містити токсичних хімічних речовин та запахів, не фарбувати руки.
  • Враховувати вік дитини, розмір окремих деталей та кількість елементів в наборі. Вони повинні бути пов’язані з віком з дитини.
  • Колір та яскравість – для того, аби не загубити іграшки. Міцність – аби вони витримували довге навантаження та перебування у воді.
  • Тематична приналежність обов’язково сподобається молодшим дітям, наприклад, автобус, самозвал або бетономішалка для хлопця, або каструля і інший посуд – для дівчат.

Ціна таких наборів зазвичай прийнятна і залежить від кількості елементів. Вони можуть бути спаковані в сітки, поліетиленові пакети, бути утрамбовані у відерце або продаватись у вигляді пластикового конструктора. Набори в оригінальних упаковках – чудовий подарунок до будь-якого свята, адже такі речі завжди потрібні в родині з дітьми.

В нашому інтернет-магазині Панама можна замовити іграшки для пісочниці з Києва та інших міст України для будь-якого віку. Ви легко відшукаєте потрібний товар завдяки зручним фільтрам та детальним описам. Ми потурбуємося про швидку доставку кур’єром в будь-який регіон країни.