00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Ролики

Тип товару
Ролики(19)
Вік
10 років(7)11 років(3)12 років(3)13 років(3)14 років(3)6 років(4)7 років(4)8 років(5)9 років(5)Від 3 років(2)Від 5 років(8)Від 6 років(1)Від 9 років(1)
Персонажі
Анна (Anna)(1)Ельза (Elsa)(1)Мінні Маус (Minnie Mouse)(3)
Стать
Дівчаткам(6)Дітям(9)Хлопчикам(4)
Колір
Зелений(2)Малиновий(3)Рожевий(3)Синій(2)Фіолетовий(3)Червоний(3)
Barbie (Барбі)(1)Cars (Тачки)(3)Mickey Mouse & friends (Міккі Маус і друзі)(3)
Ціна, грн
Знайдено 19 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 19 товарів

Перші згадки про роликові ковзани датуються 1743 роком, але винахідник (за офіційною версією він був англійцем) так і залишився невідомим. Спроби запропонувати особливу конструкцію тривали. Бельгієць Жан-Жозеф Мерлін в 1760 році прикріпив до взуття металеві колеса й вирішив вразити своїм екстравагантним виглядом всіх учасників маскараду. І йому це вдалося. Конструкція виявилася недосконалою й Мерлін на очах здивованої публіки врізався у велике дзеркало. 

Перший патент на цей винахід був виданий у Франції в 1861 році. Це була дерев'яна платформа з трьома колесами та шкіряними ременями. Тривалий час роликові ковзани були саме платформою, яка кріпиться до взуття. Тільки у 1979 році брати Скотт і Бреннан Олсон представили моделі, що стали основою для сучасних пропозицій. Винахідники об'єднали хокейні черевики та власні розробки. Новинка отримала чимало позитивних відгуків і стала дуже популярною завдяки високій маневровості.

 

 

Роликові ковзани: пропоновані моделі та їхня класифікація

Сьогодні такі варіанти випускаються у трьох основних групах – чоловічі, жіночі та дитячі. Роликові ковзани для дітей мають наступні характеристики:

  • Призначення. Для звичайного катання, яке сприймається, як захоплива розвага й активний відпочинок, пропозиції для підлітків, а також для любителів спортивного екстриму.
  • Вікові групи. Деякі батьки знайомлять своїх дітей з роликовими ковзанами вже в 3 роки. Та купити моделі для такого віку (розмір 23-26) досить не просто. Виробники випускають їх обмеженими партіями через відсутність масового попиту. Ортопеди рекомендують починати тренування у 4-5 років та враховувати фізичні можливості дитини. Всі спеціалізовані спортивні клуби та школи також орієнтовані на хлопчиків і дівчаток саме такого віку. Для малюків пропонується індивідуальне навчання, але ціна його дещо вище. Катання корисне для формування правильної постави, сприяє зміцненню всіх груп м'язів, тренує вестибулярний апарат. Основними протипоказаннями для спортивних занять є діагностована плоскостопість 1-2-го ступеня, травми голови, серйозні проблеми із зором.
  • Система регулювання розміру. Непоганою системою вважається кнопкова, але половину розміру відрегулювати не вийде. А гвинтова система дозволяє внести корективи з точністю до міліметра.
  • Тип використовуваної рами. Металева (алюмінієва) рама часто застосовується у спеціальних підліткових моделях. Вона досить жорстка та забезпечує високу динамічність, швидкість рухів, але значно збільшує вартість виробу. У дитячих виробах частіше використовується композит (пластик). При масі тіла до 50 кг матеріал рами особливого значення не має.
  • Розташування коліс. Попарний варіант (квади) дуже популярні у США, але у нас вони якось не дуже прижилися. У них легко стояти, тримати рівновагу, та їм не вистачає маневровості. Хоча у таких моделей є своя аудиторія користувачів, яким вони подобаються. Інлайн – найпоширеніші дитячі варіанти, в яких 4 (для маленьких розмірів 3) колеса розташовані на одній лінії.

Замовити дитячі роликові ковзани із доставленням по Києву та Україні можна на сайті інтернет-магазину Panama.