00 to 21.00

Панама - портал для родителей
🚚Безкоштовна доставка по Україні від 499 грн Купуйте за кращими цінами

Скейтборди

Вік
Від 3 років(3)Від 6 років(2)Від 8 років(1)
Тип товару
Скейтборд(6)
Стать
Дівчаткам(5)Дітям(6)Хлопчикам(5)
Колір
Білий(1)Зелений(2)Помаранчевий(1)Рожевий(1)Синій(1)
Ціна, грн

Виробництво скейтбордів почалося у США в 1959 році. Конструкція цього пристосування була дуже простою – вузький плоский шматок деревини з прикрученими внизу маленькими колесами. Новинка викликала особливий інтерес у дітей шкільного віку. Позитивні відгуки та помірні ціни сприяли зростанню продажів. Підлітки сприйняли таке пристосування, як транспортний засіб. Вони їздили на ньому в школу, на пляж, в гості до друзів. 

За офіційною версією ідея створення такої моделі належить любителям серфінгу. Але багато фахівців вважають, що подібні варіанти придумали саме діти і їхні ідеї були доопрацьовані та вдосконалені дорослими. Збереглися фотографії, на яких видно, як американські хлопчики на початку 20-х катаються в положенні лежачи на дерев'яних дошках з приробленими до них колесами. У 40-ві така розвага вже стала масовою й використовувались різні конструкції, наприклад, ролики кріпилися до ящиків для молока. У 70-ті компанії-виробники активно працюють над удосконаленням конструкції, покращують дизайн, підвищують якісні показники використовуваних матеріалів. Тепер це не тільки розвага, а й вид спорту. З'являється цілий ряд фірм, які займаються виготовленням індивідуальних засобів захисту.

Вибираємо та освоюємо дитячий скейтборд

Вчитися катати рекомендується приблизно з 5 років, але в деяких випадках, при слабкій фізичній підготовці та певних порушеннях координації рухів, доведеться почекати до 7 років. Головне, щоб у дітей було бажання кататися. У батьків є вибір – зайнятися навчанням самостійно або скористатися послугами інструктора. Тренування найкраще проводити на спеціалізованих майданчиках, але вони є тільки у великих містах України. Можна кататися на безлюдній парковій алеї або порожньому паркінгу. Важливо, щоб дорога не мала крутих підйомів і спусків, а також вибоїн. 

Обов'язковою умовою є наявність засобів індивідуального захисту. Навчання полягає у відпрацюванні базових елементів – правильної стійки, плавного руху, поворотів, способів розвивати швидкість. Поміркований підбір скейтборду ґрунтується на поєднанні таких параметрів:

  • Матеріал і параметри деки. Для любителів пропонуються дошки з дерева або пластика. Перший варіант більш екологічний і довговічний. Дошки, виготовлені з використанням скловолокна та алюмінію, призначені для спортивних занять. Довжина деки залежить від віку та зросту власника. Стартовий розмір для наймолодших – від 50 см, а стандартний варіант – 60-80 см. Дошки з вигином потрібні спортсменам, а початківцям покупаємо модель з плоскою поверхнею.
  • Підвіски (траки). Це прикручені деталі, які розташовуються під декою. Чим важче підвіска, тим вона довговічніша. Гарантією стабільної опори служать широкі траки, а високі слід вибирати любителям швидкісної їзди. Для початківців потрібен скейтборд з низькими траками.
  • Колеса. Чим жорсткіше матеріал коліс, тим більшу швидкість можна розвинути. У моделях дошкільного та шкільного віку колеса виконуються з поліуретану.

Замовити дитячі скейтборди з гарантованим доставленням в будь-який район Києва або регіон країни можна на сайті інтернет-магазину Panama.