00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Дзига

Тип товару

Стать

Вид

Ціна, грн

Знайдено 15 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 15 товарів

Дзиґа, фіолетова - Руді

51 грн

Дзиґа "Ферма" - Janod

1 504 грн

Дзиґа "Собачка" - Baby Team

322 грн

Дзиґа, Д333уа, зелена - Руді

51 грн

Дзиґа "Жирафа" - Baby Team

322 грн

Дзига – одна з найстаріших та захоплюючих розваг дітей та дорослих всіх часів та будь-якого віку. Ніхто достеменно не знає, хто її винайшов. Проте свідчення про існування схожих предметів в різних культурах говорять про одне – у такий спосіб дорослі намагалися розважити малюків та надати їм поштовх до розвитку. Різні традиції, культури та матеріали призвели до появи великої категорії іграшок, купити які можна в інтернет-магазині Панама.

Дзига: від минулого до сучасності

Перші вироби приводили в рух швидким прокручуванням між долонями і влаштовували з ними турніри. Такі чемпіонати були особливо популярні в Стародавній Греції, і збирали чимало учасників.

Починаючи з XVIII століття дзиги стають улюбленою іграшкою дітей багатьох країн Європи. В Америці їх популярність зростає в 19 столітті, і саме в цей час вони набувають тієї форми, яку ми знаємо тепер. Цьому сприяли праці відомого німецького майстра з виготовлення іграшок Лоренца Больц.

Його задум полягав у бажанні створити вовчок одночасно цікавий і безпечний. Для цього він вставив в середину механізм з гайкою, що дозволяло крутитися без спеціального розкручування між долонями, адже малюки мали ще досить слабку координацію та силу рухів. Результат отримав чимало схвальних відгуків, а талановитий майстер запатентував свій винахід, який залишається досить популярним і через багато десятиліть.

Проте подальше вдосконалення тривало. Цим зайнявся учень Лоренцо, Петер Больц. Він наділив іграшку власним голосом, зробивши в ній спеціальні отвори. Через них проходило повітря на великій швидкості, яке нагадувало особливий рокіт. За кілька десятиліть майстри навчилися робити отвори, які б дозволяли отримувати багатотональні звуки, що особливо розважало малюків.

Сучасні моделі: від примітивізму до спеціальних ефектів

Тривалий час дзиги виготовляли виключно з деревини або кісток. Проте розвиток промисловості дав майстрам у розпорядження пластик. Він дозволяв виготовляти іграшки, ціна яких стала набагато нижчою, а виробництво отримало промислові масштаби. Незабаром примітивні різнокольорові моделі змінилися різноплановими моделями з особливою начинкою, а згодом стали доповнюватися світловими та музичними ефектами.

Проте, якою б не була запропонована іграшка, вона неодмінно захоплює дітей та створює відчуття дива. Дивовижна конструкція з однією точкою опори надовго утримує інтерес та дає можливість для всебічного розвитку найменших:

  • формувати та розвивати необхідні навички;
  • удосконалювати координацію та дрібну моторику;
  • розвивати спритність, терпіння та посидючість;
  • вчать встановлювати асоціативні та причинно-наслідкові ланцюги;
  • різнофактурні поверхні вдосконалюють тактильні відчуття;
  • наявність зображень допомагає швидше освоїти рахунок, букви, кольори;
  • якщо обертання супроводжується звуковими ефектами, процес гри стимулює музикальний слух.

На цій сторінці сайту panama.ua можна купити дзиги вітчизняних та закордонних виробників для дітей від шести місяців і доросліших. Ми швидко обробляємо замовлення та організуємо доставку у всі райони Києва та у будь-який населений пункт України.