00 to 21.00

Панама - портал для родителей
⭐️Безкоштовна доставка для всіх замовлень від 1100 грн

Зволожувачі

Вид
Електричні(7)З годинником(14)Механічні(4)Цифрові(14)
Тип товару
Гігрометри(21)Зволожувачі(7)Очисники(1)Термометри(20)Фільтри(1)
Ціна, грн
Знайдено 30 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 30 товарів

Прийнятою нормою рівня вологості у житлових приміщеннях є 45-60%. На різних сайтах детально описується негативний вплив сухого повітря на наш організм. Серед основних проявів відзначимо свербіж, лущення шкіри, пересихання слизових оболонок у носі (ризик носових кровотеч у дорослих та дітей), утруднене дихання, хронічний стан втоми, алергічні реакції. Для підтримання нормального мікроклімату у вашому будинку рекомендуємо використовувати зволожувач повітря. 

Патент на цей прилад був оформлений наприкінці 19 століття в Америці, але ім'я винахідника не збереглося. Першою почала виробляти такі пристрої швейцарська корпорація Plaston. За офіційною версією, ідея створення цього приладу належить Роланду Фрею, який очолив компанію на початку 70-х. У 60-ті під час написання дипломної роботи він замислюється над створенням апарату, принцип роботи якого схожий на електричний чайник. У пластиковий бак заливається вода, яка доводиться до кипіння. Через спеціальний отвір пара виходить назовні та забезпечує зволоження повітря. У 1971 році компанія розпочинає масове виробництво таких пристроїв.

 

 

Зволожувачі повітря: пропоновані конструкції та їхні особливості

Сьогодні під різними брендами для побутового застосування випускаються прилади трьох основних типів:

  • Традиційні. Принцип дії ґрунтується на холодному випаровуванні води без додаткового нагрівання. Кулер проганяє повітря через касету чи фільтр, що змочені водою. Варіанти зі змінними паперовими фільтрами (вимагають частої заміни) – це бюджетні моделі зі скромною ціною. Значно зручніші у використанні - диски з пластмаси, які накопичують вологу шляхом поступового обертання всередині приладу. Основний недолік – не можна використовувати водопровідну воду. На поверхні картриджа осідатиме вапняний наліт, який значно зменшить термін використання витратних матеріалів. Але є два можливі рішення - наповнюємо бак дистильованою водою або купуємо картридж для зниження жорсткості рідини з водопроводу.
  • Парові. У спеціальній місткості виконується нагрівання та кип'ятіння. Коли рідина повністю википає, спрацьовує спеціальне реле (гідростат) і пристрій відключається. У своїх відгуках користувачі відзначають високий рівень безпеки під час застосування саме цього зволожувача. Так електроди знаходяться поза зоною досяжності й доторкнутися до них неможливо. Пристрій не вмикається й не починає роботу при неправильному збиранні. У комплект часто включається насадка-інгалятор, що дозволяє використовувати зволожувач з терапевтичною метою. Основні недоліки - підвищений рівень шуму в окремих моделях і вищий рівень споживання електроенергії у порівнянні іншими пропозиціями.
  • Ультразвукові. Вважаються найефективнішими. Рідина із резервуара надходить на спеціальну пластину, яка вібрує в ультразвуковому діапазоні. Вода розпадається на дрібні краплі під дією вібрації, а потім водний пил поширюється у повітрі за допомогою кулера, який вмонтований у корпус. Візуально може здатися, що пара гаряча, але насправді вона холодна (температура не вище 40 градусів) і абсолютно безпечна. У бак слід заливати лише дистильовану воду. Об'єм рідини, що використовується, дорівнює 6-13 літрам на добу при досить низькому рівні споживання електроенергії.

В інтернет-магазині Panama можна замовити зволожувач повітря з безоплатним доставленням по Києву та Україні.