00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Розмальовки

Мультфільм

Мова

Стать

Вік

Тип товару

Ціна, грн

Знайдено 1326 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 1326 товарів

Дитячі розмальовки – одна з найпопулярніших розваг в ранньому віці. В класичному варіанті це – чорно-біла картинка, яку необхідно прикрасити самостійно олівцями, фломастерами, тушшю.

Перші подібні вироби з’явилися наприкінці 19 століття, але справжньої популярності вони набули лише через 30 років, коли в 1907 році надрукували перший комікс. А з середини 20 століття такі творчі завдання стали звичайними – їх можна було зустріти майже в кожній родині з малюками.

В сучасному виконанні існує чимало видів, що відрізняються і методом нанесення зображення, і формою. Які вони бувають і як їх обирати, розкажуть менеджери нашого інтернет-магазину Панама.

Дитячі розмальовки: розваги та користь

Зовсім не кожне зображення є повноцінним педагогічним інструментом. Для того, аби розваги поєднувалися з користю, необхідно дотримуватись певних вимог до якості та змісту:

 • чітко виражені деталі;
 • один або кілька виділених головних зображень (персонажей або героїв);
 • картинка повинна мати зміст, абстракція не підходить.

За таких умов творча активність неодмінно приносить результат:

 • розвиває фантазію та моторику;
 • вчить виконувати певні дії за зразком, копіювати, імітувати, а згодом – і самостійно планувати хід подій;
 • тренує посидючість та заспокоює нервову систему;
 • вчить акуратності: для гарного результати кольори не повинні виходити за свої межі, вони мають бути чистими та чіткими;
 • формує гордість за результати своє праці та навчає належним чином сприймати визнання.

Найкращим результатом неодмінно стане власна домашня колекція, що прикрашатиме стіни кімнати.

Як вибрати інструмент розвитку

Підбираючи дитячу розмальовку, потрібно враховувати лише два фактори: вік і стать. Чим менше вік, тим більшим має бути картинка, з товстим та чітким контуром, за який важко вийти. І навпаки — в дошкільному віці цікавішими є зображення з різними дрібними деталями.

Традиційно друковані видання поділяють так:

 • На 2-3 роки краще купити великі картинки, з простим змістом, невеликою кількістю відтінків та жирним чітким контуром.
 • В 3-5 р. можна ретельно вивчати навколишній світ, акцентувати увагу на рослинах і тваринах, запам’ятовувати букви та цифри. Жирний контур та необхідність штрихування сприяє активізації уваги та оптимізації дитячої дрібної моторики.
 • Від 6 років можна залучати всі можливі олівці і фарби, фломастери, використовувати складні зображення з сюжетом та змістом.

Також враховуйте стать – для дівчат традиційно купують видання з квітами, принцесами, природою, хлопцям – літаки, машини, героїв коміксів. Ціна залежить скоріше від типу розмальовки, її розміру та складності.

Судячи з відгуків батьків та вихователів, такі розваги – гідна альтернатива гаджетам. Вони формують творче сприйняття дійсності та задають вектор подальшого розвитку. Тож неодмінно купіть цікаві та різноманітні дитячі розмальовки на цій сторінці сайту panama.ua. А ми організуємо надшвидку доставку по всій Україні, в тому числі – і районами Києва.