00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Аспіратори

Тип товару
Аспіратор(3)Аспіратори(35)
Країна-виробник
Японія(2)
Ціна, грн
Знайдено 39 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 39 товарів

Аспіратори — спеціальні пристосування для догляду за носовою порожниною дитини. Педіатри рекомендують мати його під рукою з перших днів життя, адже самостійно очистити носа малеча не може. Користь цього механізму складно переоцінити, особливо в дні хвороби малюка. Він виконує дуже важливу функцію — очищує верхні дихальні шляхи новонародженого від в'язкого або засохлого слизу швидко і комфортно, залишаючи можливість вільно дихати.

На цій сторінці нашого інтернет-магазину Панама можна замовити спеціальні прилади з доставкою Києвом та по всій Україні.

Аспіратори: види та принцип дії

Складно уявити, що ще зовсім недавно очистити ніс від слизу мамам доводилось власним ротом. Вони висмоктували його за допомогою марлі, проте на це витрачалось чимало нервів та часу. З появою аспіраторів процедура стала значно легшою та набагато швидшою. Головне – порадитися з педіатром, прочитати відгуки та придбати модель з необхідними доказами безпеки та гіпоалергенності.

Сучасні пристрої для очищення дихальних шляхів бувають кількох найрозповсюдженіших видів:

  • Класичні спринцівки, або груші. Вони нагадують невелику клізму, що має вигляд гумової груші з насадкою. При натисканні на пристрій виділення всмоктуються всередину, звільняючи дихання дитини. Це найпростіший вид, ціна якого зазвичай найменша.
  • У вигляді силіконової трубки з насадками. Зазвичай видалення відбувається за допомогою одного з батьків. Один кінець трубки прикладається до ніздрі, іншу хтось із дорослих поміщує до рота та починає потроху втягувати виділення. Вони поступово переміщуються в трубку та звільняють носові ходи. Цей вид ще має назву механічного. Комплектація може відрізнятися в залежності від бренду. А роль батьків може виконувати спеціальний шприц або поршень.
  • Електронний – найдорожчий, але найнебезпечніший. Його використання не вимагає жодних зусиль від мами, а вся дія відбувається автоматично завдяки електронному механізму та акумуляторам.

Який пристрій обрати, залежить від звичок, зручності та бюджету. В нашому магазині можна придбати необхідний інструмент будь-якого виду для щоденного догляду за дитиною від народження до двох років. Вони прискорюють лікування та роблять щоденні гігієнічні процедури простими та ефективними.

Як правильно використовувати

Педіатри попереджають, що занадто часте використання аспіратора може викликати сухість слизової та часті простудні та вірусні захворювання. Тому застосовувати їх необхідно лише тоді, коли дитина відчуває сильний дискомфорт.

Варто слідкувати за цілісністю трубки та всіх деталей пристрою. Подряпини, нерівності, тріщини школять слизовій оболонці й навіть викликають її травмування. Тож варто періодично оглядати аксесуар та за необхідності, придбати новий або замінити запасні частини.

Купити аспіратор можна на цій сторінці сайту panama.ua. Наші менеджеру нададуть необхідну інформацію, а кур’єри організують швидку доставку в будь-який населений пункт.