00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Зубні щітки і пасти

Тип упаковки

Вік

Тип товару

Ціна, грн

Знайдено 232 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 232 товарів

Ротова гігієна від часів Вавилону до наших днів

Людство дбало про гігієну рота ще до винайдення зубних щіток та паст. Жителі Вавилону та Стародавнього Єгипту використовували місвак – спеціальні палички з дерева арак для чистки зубів. В деяких країнах їх можна купити й сьогодні, але ефективність такого інструменту значно нижча, у порівнянні з сучасними засобами гігієни.

Свої сучасні вигляд та функції зубні щітки та пасти отримали приблизно у XVIII-XIX століттях. У 1780 році англієць Вільям Еддіс просвердлив в шматочку коров'ячої кістки отвори та пропустив через них пучки свинячої щетини, які закріпив за допомогою клею. Перехід від натурального ворсу до штучних волокон став можливий лише в 1930-х роках, коли винайшли нейлон. Нові вироби для догляду за зубами мали багато переваг, але були досить жорсткими. В 1950 році виробники вдосконалили технологію виробництва, і щетина стала м'якшою.

Окрім щіток, розвивалось виробництво зубних паст. Якщо спочатку люди користувались виключно порошками, то у 1850-х роках з'явився перший засіб з кремовою текстурою Crème Dentifrice. У 1873 році Colgate почала масово випускати подібні засоби в банках, а вже через 17 років пакування змінилось на тюбик.

Як обрати дитячі зубні щітки та пасти: короткий гід для батьків

Щоб обрати засоби для гігієни рота, беріть до уваги вік дітей, дизайн та смак продуктів. Для зубних паст скористайтесь наступними порадами.

  • Обирайте гелеву текстуру, яка не пошкодить емаль.
  • Уникайте штучних ароматизаторів та барвників у складі.
  • Щоб попередити дисбактеріоз, обирайте засіб з антибактеріальними складниками.
  • Бажано, щоб у складі був кальцій, адже він допомагає сформувати емаль молочних та постійних зубів.
  • Фтор має бути відсутнім або присутнім у дуже малих концентраціях.

Щоб обрати зубну щітку, зверніть увагу на такі особливості продукту:

  • Ручка не повинна ковзати.
  • Для малюків обирайте м’яку щетину, а для дітей старшого віку – середньої жорсткості. В обох випадках, вона має бути закругленою, щоб не травмувати ясна.
  • Голівка має бути не більшою, ніж на 2,5 зуба.
  • Для немовлят до появи перших зубів краще купити м’яку силіконову щітку. Вона не лише масажує ясна, а й дозволить прищепити корисні звички з перших років життя.

Понад 1000 засобів для здорових зубів

Ви можете замовити зубні пасти та щітки для дітей в інтернет-магазині Panama. Ми пропонуємо понад 1000 товарів з цієї категорії з різними властивостями, ціною, дизайном та складом. На нашому сайті є також відгуки батьків – вони допоможуть дізнатись про товар більше. А для професійної консультації зверніться до нашого менеджера.

При замовленні на певну суму, ми даруємо безкоштовну доставку Києвом та Україною. Товари приходять протягом 24-72 годин у будь-яке місто. Ви можете замовити доставку кур’єром додому, або отримати пакунок на Новій Пошті.