00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Взуття

Бренд

Сезон

Колір

Розмір

Вік

Стать

Тип товару

Ціна, грн

Знайдено 2449 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 2449 товарів

630 грн

-44%

347 грн

Ставлення до дітей ще кілька століть назад істотно відрізнялося від сучасного. До певного віку вони вважалися власністю батьків. Одягнені вони були так само як дорослі. На картинах відомих художників можна побачити дітей аристократів, взутих у туфлі на підборах. Ніхто навіть не замислювався над тим, що дитяче взуття не повинно бути точною копією дорослих моделей. Тільки філософу й мислителю Жан-Жаку Руссо в 18 столітті вдалося дещо змінити ситуацію. Перші легкі шкіряні варіанти почав шити французький майстер Піне в 70-ті роки 19 століття. Надалі вони були названі в його честь.

Дитяче взуття: основні види та сезонні особливості

Сучасні колекції вражають різноманітністю форм, кольорів, моделей. Численні бренди пропонують таку продукцію в різних цінових групах. Дитяче взуття підрозділяється на ряд категорій:

  • За призначенням. Анатомічне (фабричні з супінаторами) призначені для профілактики різних порушень опорно-рухової системи. Ортопедичні вироби шиють на спеціальних підприємствах або в ательє за індивідуальними замовленнями, а використовуються вони коли патології стають вираженими.
  • За гендерною приналежністю та віком. Ясельна група – до 1,5 років, для малечі – 1,5-3, дошкільна – 3-6, шкільна – 6-12 років. Значні гендерні відмінності характерні для варіантів, які призначені для школярів середнього й старшого віку.
  • За умовами використання. Спортивні, домашні, для повсякденного носіння, а також для особливих випадків (наприклад, чешки, гумові чоботи) або святкових подій.

У своїх відгуках батьки відзначають, що основними критеріями є використання при пошитті натуральних матеріалів, жорсткий задник і широкий носок, наявність супінаторів. Важливий аспект – це сезонність. Консультанти сайту panama.ua підготували рекомендації по сезонному підбору:

  • Всесезонні варіанти. У цю категорію включаємо туфлі, пропозиції для спорту, активного відпочинку, для домашнього застосування. Вироби з першої групи використовуються влітку, а також ранньою осінню й пізньою весною. Туфлі – це також змінне взуття для школи та святкові моделі. Кеди та кросівки призначені не тільки для повсякденного носіння, а й для уроків фізкультури, тренувань, прогулянок, відпочинку на природі. Капці носимо дома й у дитячому садку. Для малюків не підходять вироби без задників, але для короткочасного носіння (наприклад, в гостях) можна купити варіанти, які фіксуються спеціальними гумками.
  • Тепла погода. Літо в Києві й Україні може бути різним. Прохолодна та спекотна погода по черзі змінюють одна одну. Тому знадобляться мокасини, сандалі, босоніжки, спортивні варіанти й навіть гумові чоботи. Останнім часом дуже популярні крокси (литі вироби з каучуку). Але рівень фіксації у них невеликий, тому малюки носять їх на дачі та під час пляжного відпочинку.
  • Зима й міжсезоння. Пропонуються чоботи й черевики. Основним матеріалом для їх виготовлення служить натуральна шкіра, а також різні утеплювачі – фліс, вовна, хутро. Важлива перевага – рифлена підошва, яка забезпечує хороше зчеплення зі слизькою поверхнею.

Замовити дитяче взуття зі швидким доставленням можна в інтернет-магазині Панама.