00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Одяг для хлопчиків

Бренд

Тип товару

Стать

Розмір

Вік

Зріст

Ціна, грн

Знайдено 3075 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 3075 товарів

Оновлення дитячого гардеробу – це завжди важливий і відповідальний процес. Хлопчикам одягу потрібно менше, ніж дівчаткам, але вони не люблять ходити по магазинах і приміряти різні речі. За старих часів все було набагато простіше. Наприклад, в Древній Греції малюки обходилися без гардероба, завдяки теплому клімату й тільки в підлітковому віці хлопці носили коротку хламиду. Ця проста модель не вимагала примірки. Вона являла собою шматок тканини, який скріплювався на правому плечі або на грудях пряжкою. У Стародавньому Римі малеча вже не ходила голою, а носила туніки.

Одяг для хлопчиків: формуємо гардероб з моделей в різних стилях

Сьогодні дорослим доводиться нелегко – різноманітність пропозицій і часто суперечливі побажання дитини нерідко заганяють у глухий кут навіть досвідчених батьків. Психологи радять заздалегідь підготуватися й попередньо виконати три етапи:

  • Планування. Проведіть ревізію наявного одягу. У цьому процесі цілком можуть брати участь хлопчики від 2-х років. Потім складаємо список речей, які необхідно купити. Передбачувані обновки повинні поєднуватися за стилем і кольором з тим, що вже є в гардеробі.
  • Розмір і сезонність. Діти швидко ростуть, тому перед кожною покупкою варто вимірювати зріст. Нові моделі підбираються перед початком кожного сезону. 
  • Цінові рамки. Визначте розмір передбачуваного бюджету. Судячи з відгуків, батьки часто підбирають варіанти із середньою вартістю. Але для особливих випадків доведеться розширити рамки. Наприклад, ошатний костюм-трійка з краваткою й сорочка відомого бренду – це вже елітна категорія.

Для хлопчиків дошкільного віку особливо важлива свобода рухів, Для них зручним є одяг в спортивному й повсякденному форматі, а школярам знадобляться моделі в діловому стилі. Хоча обов'язкову форму в Україні скасували, кожна школа має свій статут, в якому записано, що на заняття потрібно надягати строгі класичні варіанти.

Малюки, як правило, невибагливі, а ось сформувати гардероб підлітка буде складніше. У нього вже є свої уявлення про те, як потрібно виглядати. Хтось вважає за краще постійність. Юні консерватори мають пару улюблених футболок і джинси, які надягають в усіх випадках, а любителі різноманітності не хочуть задовольнятися кількома моделями. Їм потрібно багато одягу в різних стилях.

Певні труднощі можуть виникнути при підборі варіантів для міжсезоння та зими. Для дошкільнят віком до 4-х років найкраще підійдуть утеплені комбінезони із застібкою-блискавкою. Вони не обмежують свободу рухів, прості в догляді, легко одягаються й знімаються. Непосидякам старше 4-х років уже необхідний роздільний варіант, важливою перевагою якого є штани на лямках (регулюються по зросту). В середньому й старшому шкільному віці носимо куртки та пальто різних фасонів. Гардероб формується з виробів різного призначення – теплі варіанти, моделі для повсякденного носіння (прогулянки, школа), для занять спортом, домашнього та активного відпочинку, а також для особливих святкових подій.

Замовити одяг для хлопчиків з доставленням по Києву або в будь-який регіон країни можна на сайті інтернет-магазину Panama.