00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Одяг для дівчаток

Бренд

Тип товару

Розмір

Вік

Зріст

Сезон

Ціна, грн

Знайдено 4567 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 4567 товарів

Довгий час одяг для дівчаток був зменшеною копією того, що носили їхні мами.Так у Середньовіччі на дитину одягали сорочку з льону, корсет, плаття, фартух. Обов'язковою умовою було припудрювання волосся або перука. У 18 столітті поступово зароджується дитяча мода, а дещо пізніше актуальними стають прості, природні моделі. Дівчатка носять сукні з шовковими стрічками й підвищеною талією. Але потім корсети, кринолін, пишні спідниці знову повертаються. 

У другій половині 19 століття відбуваються кардинальні зміни. Тепер одяг для дівчаток представлений ​​в спеціалізованих магазинах. На початку 20 століття вже проводяться перші модні покази, а після Другої світової війни при пошитті враховуються такі аспекти, як комфорт, необхідна свобода рухів, оригінальне оформлення, практичність.

Одяг для дівчаток: як догодити юної модниці

Підбір варіантів здійснюється за віковими показниками, складом тканини, розміром, призначенням, сезонністю. Для малечі віком до 3-х років – це вироби з натуральних волокон (особливо натільна білизна), а також велика увага приділяється безпеці використовуваної фурнітури. 

Треба визнати, що хлопчики дошкільного менш вимогливі до кольорів і фасонів. Юні леді 3-5 років часто мають власні, особливі уявлення про красу й стають неймовірно впертими. Це певною мірою можна пояснити першим перехідним віком, але більшість дорослих сприймає таку поведінку, як капризи або прояв невихованості. У розміщених на різних сайтах відгуках батьки діляться проблемами, з якими їм довелося зіткнутися при формуванні гардеробу для дівчаток. Зупинимося детальніше на найпоширеніших з них і запропонуємо компромісні рішення:

  • Не хочу брюки й шорти. Захоплення казковими принцесами трансформується в бажання носити відповідний одяг – пишні сукні, спідниці й ніяких шортів або штанів. На думку дитини, такі наряди цілком підходять для пісочниці, активних ігор, та відпочинку на дачі. Коли аргументи не діють, підходимо до розв'язання цього питання з іншого боку. Наприклад, обираємо джинси з особливими візерунками, вишивкою або блискучими елементами та доповнюємо їх шка