00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Взуття для дівчаток

Тип товару

Розмір

Вік

Сезон

Колір

Ціна, грн

Знайдено 3457 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 3457 товарів

Взуття для дівчаток сьогодні входить в каталоги багатьох виробників, а для окремих брендів – це основний напрямок діяльності. Пропонуються повсякденні й нарядні варіанти, а також моделі в спортивному та діловому стилі. Головні аспекти – це поєднання практичності, комфорту, оригінального дизайну. Серед переваг відзначимо простоту догляду, можливість швидко надіти або зняти будь-який варіант, незалежно від його сезонної приналежності. Для юних леді дуже важливо оформлення. Якщо у хлопчиків перш за все зручність і певна свобода рухів, то дівчатка більшою мірою звертають увагу на фасон і оформлення взуття. 

Гендерні відмінності в варіантах для малюків виражені переважно в дизайні, а в пропозиціях для школярів вони більш значні. Наприклад, дівчатка в міжсезоння й взимку носять чоботи на блискавці, а хлопчики – переважно черевики на шнурівці. Рекомендуємо звернути увагу на продукцію спеціалізованих брендів. Такі виробники враховують особливості формування дитячої стопи, використовують для пошиття спеціальні лекала. На своїх сайтах вони розміщують детальну інформацію про пропоновані лінійки, а в їх каталогах можна знайти бюджетні пропозиції з помірними цінами й елітні варіанти, що відповідають актуальним модним трендам.

Взуття для дівчаток: шукаємо компроміс між бажаним і корисним

Пропонуємо огляд основних параметрів, які слід враховувати при підборі:

  • Жорсткий задник. Цей елемент повинен обов'язково бути присутнім у виробах для повсякденного носіння, в також виконаних в спортивному стилі. Вікова аудиторія – малеча, дошкільнята, молодші школярі.
  • Широкий носок. Яка юна красуня не мріє про туфлі-човники. Але взуття такої форми негативно впливає на форму пальців. Вузький носок порушує правильне положення стопи, оскільки їй не вистачає вільного простору. В результаті починається деформація великого пальця й ​ поступово виступає округла кісточка, яка з віком стане болючою.
  • Каблуки. Варіанти на підборах шкідливі для опорно-рухової системи, викликають втому та набряклість ніг, деформацію хребта, болі в спині. Малеча із задоволенням приміряє мамині туфлі на шпильках. Але в колекціях для дошкільного та молодшого шкільного віку такі моделі не передбачені. За відгуками батьків, складніше домовитись з підлітками. Дівчина в 13-14 років відчуває себе дорослою. У неї, як правило, вже досить великий розмір ноги. Зовні здається, що вона цілком сформувалася фізично. До того ж є власна думка про красу й стиль, тому до порад дорослих вона прислухається неохоче. Домінує бажання виглядати старше, підкреслити свою індивідуальність. Саме взуття на підборах на думку більшості підлітків і дозволяє перетворити бажане на реальне. Але шпильки – це велике навантаження на організм, яке може призвести до деформації стопи, порушення положення деяких внутрішніх органів, а також негативно вплине на поставу. Тому висота підборів у 13-17 років не повинна перевищувати 40 мм, а для святкових варіантів допустимий максимум становить 50 мм.

Купити взуття для дівчаток можна в інтернет-магазині Panama. Доставлення по Києву й Україні виконується в зручний для замовника час.