00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Кросівки для хлопчиків

Тип товару

Розмір

Вік

Сезон

Колір

Ціна, грн

Знайдено 1105 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 1105 товарів

630 грн

-34%

410 грн

630 грн

-34%

410 грн

829 грн

487 грн

-40%

292 грн

638 грн

З 1917 року починається серійне виготовлення кросівок, але це були вироби, призначені для різних видів спорту. На початку 50-х стали випускати варіанти для хлопчиків і дівчаток, але справжня популярність прийшла до цих моделей тільки в середині 80-х. Таке взуття стає бестселером і цілий ряд компаній починають жорстко конкурувати між собою, щоб привернути увагу споживачів, підвищити продажі, заслужити позитивні відгуки. Вони пропонують свою продукцію за помірними цінами, сміливо експериментують з колірною гамою, відмовляються від звичних шнурків. Більшість варіантів відрізняються високим повітрообміном, а їхні підошви практично не ковзають на будь-якій поверхні.

Вибираємо кросівки для хлопчика

Сучасні діти активні й рухливі. Хлопчаки готові до будь-яких пригод і труднощів, аби не було нудно. Тому кросівки будуть використовуватися не тільки, як повсякденне й спортивне взуття. Шибеники й непосиди обов'язково знайдуть для них і інше застосування – штовхати кожен камінь, стрибати по калюжах і бруду, лазити по деревах. Незалежно від активності дитини, батьки завжди прагнуть купити міцний варіант, який забезпечить максимальний комфорт. Кросівки для хлопчиків представлені в таких категоріях:

  • Спортивні для залу. Призначене для застосування на уроках фізкультури, тренувань і занять різними видами спорту в приміщенні.Такі варіанти зазвичай мають світлу, м'яку, еластичну підошву, класичну шнурівку, а також для них характерна відсутність мембрани.
  • Міські. Підійдуть для тривалих прогулянок, активних ігор. Сьогодні багато брендів пропонують моделі для теплої погоди, міжсезоння та утеплені для зими. Всі вони повинні мати міцний носок, високий задник помірної жорсткості, бути стійкими до дії вологи.
  • Туристичні (трейлові). Призначені для походів різного рівня складності – від рівнинної місцевості до гір. Також можуть використовуватися для активного відпочинку на природі.

Вибір кросівок для хлопчиків часто стає непростим завданням для батьків. Тут важливо зрозуміти, що універсальних пропозицій в цій категорії товарів немає, тому обійтися однією моделлю для всіх випадків не можливо. На різних сайтах є чимало рекомендацій по підбору взуття для хлопчиків. Але є певний функціонал, який відповідає призначенню:

  • Міцність. Цей показник буде на середньому рівні у спортивного взуття для залу, а також у виробів, призначених для повсякденного носіння. Вони позбавлені деяких елементів для додання особливої ​​міцності, але це об'єктивна необхідність, яка забезпечує легкість і зручність.
  • Вологозахист. Для захисту від дощу необхідні кросівки зі спеціальною мембраною.
  • Чіпкість протектора. Тут все залежить від особливостей використання. Під час занять спортом й активних ігор на свіжому повітрі рифлена підошва значно знижує ризик падіння.
  • Шнурки або липучки. Спортивні моделі доповнюються шнурівкою, але є взуття, в якому одночасно використовуються шнурки й липучки. Популярні пропозиції з можливістю швидкої шнурівки, але для малюків все-таки краще липучки.

В інтернет-магазині Panama можна замовити кросівки для хлопчиків з доставленням по Києву та Україні.