00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Кросівки для дівчаток

Тип товару

Розмір

Вік

Колір

Стать

Ціна, грн

Знайдено 1151 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 1151 товарів

Прообразом сучасних кросівок, які із задоволенням носять не тільки дорослі, а й хлопчики й дівчатка різного віку стали парусинові туфлі, що стали популярними на початку 19 століття у Великобританії. Призначалася ця модель для пляжного відпочинку, пізніше її почали носити на уроках фізкультури.

У 1892 році у США розпочався випуск більш міцних текстильних варіантів. Потім на початку 20 століття починається виготовлення моделей для різних видів спорту. Тільки в 50-ті кросівки стають більш практичними. Мода на використання їх, як повсякденного варіанту, прийшла в Європу з США. Тоді ще не було моделей для дітей, але скромна ціна в порівнянні з класичною взуттям сприяла розширенню каталогів. Виробники класичних моделей всіляко намагалися утримати лідерство. Конкуренція не була чесною, оскільки вони публікували неправдиві відгуки в пресі, в яких ставиться під сумнів можливість застосування удосконалених спортивних варіантів, як дитячого взуття. 

Кросівки для дівчаток: особливості оформлення та поради по підбору

У 70-ті такі моделі стають предметом моди й ні у кого вже не виникає сумнівів у їхній зручності. Сьогодні багато виробників пропонують спеціально розроблені моделі для дівчаток. На різних сайтах можна зустріти статті, в яких автори стверджують, що різниця між цими пропозиціями й варіантами для хлопчиків є тільки в оформленні. Дійсно кросівки для дівчаток відрізняються різноманітною гамою кольорів. Але слід враховувати й вікові особливості. У моделях для школярів гендерні відмінності стають більш вираженими. Наприклад, для дівчаток випускаються варіанти на платформі та високій танкетці. 

Кросівки представлені в 3-х основних групах – спортивні, для повсякденного носіння, а також туристичні. Повсякденні вироби для дівчаток вибираємо за такими основними критеріями:

  • Матеріал верху. Для міжсезоння краще моделі зі шкіри, а для теплої погоди взуття з текстилю або сітчастими вставками.
  • Шнурівка або липучки. Застібка в формі липучки більш зручна, коли необхідно швидко перевзутися (наприклад, в дитячому саду), але вона не забезпечує такого високого рівня фіксації, як шнурки. Якщо ви разом з донькою починаєте день з зарядки на свіжому повітрі або пробіжки, краще будуть варіанти на шнурівці. Навчити дитину шнурувати взуття буває нелегко, але зазвичай в 6-7 років діти вже впевнено справляються з таким завданням.
  • Підошва. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку вона повинна бути легкою й гнучкою. Несиметричний малюнок зменшить ймовірність ковзання на будь-якій поверхні.
  • Устілка з супінатором. Супінатор в кросівках – це профілактичний захід, яка сприяє правильному розвитку стопи. Важливою перевагою буде знімний варіант, адже він дозволяє швидко просушити та провітрити взуття.
  • Задник. Чим менше вік дитини, тим вище й жорсткіше повинен бути цей елемент. Жорсткий задник з м'якою оббивкою в верхній частині перешкоджає натиранню, забезпечує надійну фіксацію, захищає гомілковостопний суглоб від можливих травм під час активних ігор.

Купити кросівки для дівчаток із доставленням по Києву та Україні можна в інтернет-магазині Panama.