00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Шкільна форма

Тканина

Колір

Зріст

Розмір

Сезон

Ціна, грн

Шкільна форма в різних країнах

Великобританія — одна з небагатьох європейських країн, де користуються шкільною формою. У Франції єдина уніформа для школярів існувала в 1927-1968 роках, а у Польщі — до 1988 року. У Бельгії вимоги щодо зовнішнього вигляду учнів є лише в деяких релігійних та приватних школах, заснованих англійцями. Їх учні мають носити темно-сині штани та спідниці, білу або блакитну сорочку та краватку.

У Німеччині немає єдиної шкільної форми, але існують дебати про її введення. Виключення лише для шкіл, де діти можуть брати участь в її розробці. Цікаво, що навіть за часів Третього рейху учні носили повсякденний одяг. У США та Канаді школярі вільні обирати свій стиль, хоча в деяких приватних закладах введений дрес-код.

В Україні за часів СРСР хлопчики мали носити коричневий костюм. На лівому рукаві були значки організацій і товариств, до яких належав учень. На уроки фізкультури одягали спортивне вбрання. На початку 1980-х років для дівчаток введено темно-синій костюм-трійку.

П’ять правил, щоб обрати вбрання для учнів

Щоб обрати шкільну форму для дитини використовуйте ці п’ять правил:

  • З’ясуйте, які обмеження ставить навчальний заклад. Деякі школи вимагають спеціальний дрес-код, кольори або патерни, або наполягають на єдиній уніформі з емблемою закладу.
  • Зверніть увагу на склад тканини. Для здоров’я дитини важливо обирати одяг з великим вмістом натуральних волокон, адже така тканина пропускає повітря, вбирає вологу та добре тримає тепло. Але не варто впадати в крайнощі, адже невеликий відсоток синтетики спрощує догляд за шкільною формою.
  • Зверніть увагу на фасон та моду. Важливо дотримуватись ділового стилю. Щоб підкреслити свій смак, слідкуйте за трендами та обирайте фасони, які зараз у моді.
  • Зверніть увагу на додаткові елементи. Окрім костюма для хлопчиків це можуть бути сорочки, краватки, жилетки, светри та взуття. Для дівчаток знадобляться блузи, светри, колготи, спідниці або сарафани, колготи та туфлі.
  • Обирайте приглушені кольори. За словами психологів, яскраві відтінки дратують і втомлюють, тому ідеальним варіантом стануть бежевий, темно-зелений, синій, або коричневий кольори.

Зручний шопінг для вашої дитини

Ідеальну шкільну форму за привабливою ціною купити важно, але можливо. Інтернет-магазин Panama пропонує зручний шопінг: ви можете замовити одяг безкоштовною доставкою в Київ та інші міста, приміряти речі вдома та залишити лише ті, що вам підійшли. На нашому сайті є таблиця розмірів та відгуки, а за потреби можна звернутись до консультанта.