00 to 21.00

Панама - портал для родителей

Форма для дівчаток

Знайдено 0 товарів
Показати спочатку:

Знайдено 0 товарів

Упс нічого не знайдено...

Суперечки про необхідність шкільної форми не вщухають протягом багатьох років. У своїх відгуках її прихильники відзначають, що вона дисциплінує та дещо згладжує характерні ознаки соціальної нерівності, а противники впевнені – вона не дозволяє проявити свою індивідуальність. В результаті знайдений компроміс. Шкільна форма для дівчаток і хлопчиків у Києві та Україні перестала бути обов'язковим атрибутом і замінена на одяг у діловому стилі з можливими відхиленнями від правил. 

Серед допустимих саме для дівчаток вільностей відзначимо:

  • різноманітні фасони спідниць (плісе, кльош, тканини в клітинку чи смужку);
  • етнічне оформлення блузок;
  • контрастне поєднання кольорів тканин і ґудзиків;
  • дрібний рослинний орнамент (наприклад, на манжетах або комірі).

Деякі батьки вважають, що шкільна форма з'явилася в СРСР, але насправді вперше її почали використовувати в англійських благодійних школах ще у 16 столітті. Атрибути були різними – білі комірці, синє пальто з вузьким поясом, жовті гольфи.

 

Шкільна форма для дівчаток: основні правила й пропозиції

Сьогодні чимало навчальних закладів різних країн розробляють спеціальні моделі для своїх учнів. Це можуть бути й нестандартні елементи – шийні хустки, шорти різної довжини, широкополі капелюхи, жакети з коміром-стійкою.

Шкільний одяг для дівчаток – це комбінування різних моделей:

  • Нарядні блузи (1-2 шт.). Це класичний білий варіант, що доповнюється варіантом з м'яким колоритом – рожевим, блакитним, бузковим.
  • Повсякденні блузи (3-4 шт.). Колірна гамма розширюється, але як і раніше домінують світлі відтінки (бежевий, салатовий).

Спідниця, сарафан, брюки, текстильний або трикотажний жакет (по 1 шт.). Можна купити готовий костюм зі спідницею або брюками або всі ці моделі окремо. Оформлення – однотонне, в тонку смужку, а клітина використовується для декорування сарафанів і спідниць. При підборі окремих варіантів важливо враховувати можливість їх поєднання за кольором, фасоном, фактурі тканини.

Яскраві декоративні елементи недоречні, але часто застосовуються мереживні вставки, а також коміри для блуз у формі банта. Класична сукня також може стати шкільною формою. Залежно від віку дівчинки, вона доповнюється невеликими кольоровими вставками, мереживом на манжетах і комірці, темним поясом з м'яким відливом, який підкреслює талію.

У холодну пору року надягаємо водолазку з текстилю, теплий кардиган, светр. Обмежень не так багато, але вони. Це джинси, спортивний одяг, речі, декоровані блискітками або стразами. Та все це можна одягати в особливі дні, які встановлюються адміністрацією навчального закладу.

Ціна залежить від складу волокна. Повністю натуральні матеріали для пошиття майже не використовуються, оскільки поєднання бавовни або вовни з синтетикою покращують споживчі властивості таких виробів. Поліестер і еластан підвищують міцність волокна, полегшують прання, прискорюють сушку, перешкоджають деформації. Важливо, щоб кількість синтетики в одязі першого шару не перевищувала 30-40%, а другого – 60%.

Замовити шкільну форму для дівчаток зі швидким доставленням товару за призначенням можна на сайті інтернет-магазину Panama.